MENU
Menu
zdroj: Philips
Ilustračné foto.

Sex a flirt Komplexný pomocník pre ideálny tvar brady a fúzov

Robí vám problémy dokonale holiť, tvarovať a zastrihávať vaše fúzy pomocou obyčajnej žiletky? Obávate sa nepríjemného podráždenia či dokonca porezania pokožky?

Vyskúšajte teraz revolučnú novinku pre jednoduchý a hlavne moderný vzhľad porastu na tvári či tele.

Každý muž túžiaci po hladko oholenej pokožke na tele a tvári či po ideálnych líniách by mal siahnuť po pomocníkovi, ktorý sa teší obrovskej popularite u nás či v zahraničí. Nejde totiž o žiletku, ale o Philips OneBlade na tvár a telo, ktorý by odporučilo svojim priateľom až 91 percent mužov*. Navyše až 87 percent z nich oceňuje bezpečnosť holenia, ktoré vám poskytne pre celé telo.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Philips

Čím však dosiahol takéto štatistiky hovoriace o jeho bezkonkurenčnosti na trhu? V balení totiž nájdete 4 zastrihávacie hrebeňové nadstavce (1, 2, 3 a 5 mm), ktoré dokážu oholiť bez porezania či podráždenia akokoľvek dlhé fúzy. Ak potrebujete upraviť vaše citlivé oblasti, môžete použiť aj nasadzovací ochranný nadstavec alebo hrebeň na zastrihovanie 3 mm. Súčasťou je aj náhradný brit. Hlavnou zbraňou je unikátny OneBlade rýchlo sa pohybujúci strihač (200x/sekunda), ktorý sa popasuje aj s tými najdlhšími chĺpkami. Presné línie vytvoríte pohybom čepele ktorýmkoľvek smerom obojstranným britom.

Mnoho pomôcok na holenie sa veľmi často čistí. Často sa stáva, že nejde o vodotesný prístroj, preto je nutné ho udržiavať v poriadku vďaka rôznym kefkám a iným príslušenstvám. V prípade Philips OneBlade na tvár a telo ho stačí opláchnuť pod tečúcou vodou. Bezproblémový kontakt s vodou vám navyše umožňuje nielen suché holenie, môžete naň využiť aj penu či ho zrealizovať aj vo vani. Navyše sa nemusíte starať ani o časté nabíjanie, keďže ide o batériu s dlhou výdržou. Stane sa tak vaším ideálnym partnerom aj na pracovných cestách či dovolenkách, kde nemáte pravidelný prístup k elektrine a keď je každá minúta navyše výhrou.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Philips

Viac na www.philips.sk/oneblade

*Test domáceho používania v USA, n=80, 2017

25.11. 2019 1:05
Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.