Prvou je klasika prostredníctvom dráždenia penisu. Druhým variantom je orgazmus pomocou prostaty. Muž by si ich mal rozhodne vyskúšať oba.

Klasika je klasika
Klasický orgazmus vyvolaný trením penisu poznáme všetci. Mnohí prakticky už od základnej školy. Prvé experimenty s vlastným telom totiž začínajú práve v tomto období. Orgazmus je skvelý, či už ručne stručne alebo spoločne s partnerkou. Ide však o monotónne pocity, ktoré si časom budú žiadať využiť aj niečo iné. Napríklad orgazmus z druhej strany.

Keď sa deje niečo inak
Orgazmus je vyvrcholenie sexuálnej slasti, ktorá sa dosahuje obvykle trením penisu. Nervové signály smerujú do mozgu, kde vyvolajú doslova niekoľkosekundový ohňostroj. Avšak aj iné časti ľudského tela sú na trenie rovnako citlivé. Trením dlaní síce k orgazmu ešte nikto nedospel, ale ak skúsite rozkoš cez prostatu, je viac ako pravdepodobné, že budete naozaj príjemne prekvapený.

Explózia a závislosť
Ak si prelistujete pár zahraničných stránok o tom, ako sa muži priznali k ich prvej skúsenosti v oblasti prostatického orgazmu, tak nájdete vyjadrenia o dokonalom zážitku. O úžasných pocitoch, na ktorých sa stali muži doslova závislými. Skvele sa kombinujú oba typy orgazmov či už spoločne, alebo jeden podporuje ten druhý. Skrátka pri orgazme platí, že mať dva je vždy lepšie ako jeden.

Po orgazme stále môžete
Výhodou prostatického orgazmu je, že často ho dokáže muž prežiť bez ejakulácie. Občas sa klasická ejakulácia dostaví, inokedy nie. To je práve príležitosť. Pretože práve ejakulácia je zodpovedná za ochabnutie penisu a teda stratu možnosti pokračovať v sexe. Preto prostatický orgazmus úplne mení pomer síl v posteli a zrazu sa dostanete nad partnerkou do prečíslenia. prežijete super orgazmus a k dobru budete mať pevnú erekciu na to, aby ste pokračovali. Užijete si tak dvojnásobne a spokojná bude aj polovička.

Najlepší, keď nie ste sám
K prostatickému orgazmu sa môžete prepracovať viacerými spôsobmi. Môžete použiť na masáž prostaty cez konečník vlastné prsty, partnerkine, intímne hračky alebo špeciálne nástavce. Avšak nie je to len o rozkoši. Pravidelná masáž prostate prospieva rovnako, ako tá klasická vašim svalom. Akurát je značne príjemnejšia.