MENU
Menu

Sex a flirt Klame vám frajerka? 3 veci, ktorými ju okamžite odhalíte

Začiatky vzťahov bývajú pomerne ideálne. Popri všetkom tom sexe neostáva čas na žiadne zbytočné hádky, no postupne sa veci trochu menia. Objavujú sa problémy, pribúdajú konflikty, klame sa... A verte tomu, že klame aj tá najlepšia baba na svete.

Klame vám frajerka? 3 veci, ktorými ju okamžite odhalíte

Takzvané milosrdné lži však riešiť netreba. Sú pre naše blaho a dobre to poznáme, pretože ich sami používame. Čo ale vtedy, keď máte dojem, že frajerka klame aj v podstatnejších veciach? "Preverte" si ju pár základnými fintami a rýchlo zistíte, na čom ste.

Päť druhov nevery, ktoré sú ženy schopné urobiť

Podozrenie
Začnite u seba a ešte raz si nahlas povedzte, prečo máte podozrenie, že nehovorí pravdu. Mnohí totiž vlastnú žiarlivosť považujú za dostatočný dôvod na kontrolu toho druhého, ale to je skôr klinec do rakvy. Ak sa však objavia viaceré náznaky, že drahá polovička klame, až sa práši, môžete si to pomerne jednoducho overiť ešte skôr, než spustíte kanonádu obvinení.

Pozície, ktoré ženy milujú pri nevere

1. Oči
Pri konverzácii o danej veci zaujmite pozíciu sledovateľa a ako prvé si všímajte jej oči. Len profi človek nimi ani raz neuhne, keď sype klamstvá. Bežní ľudia to zvládajú o poznanie horšie. Klopia ich, prebiehajú pohľadom alebo sa rovno pozerajú inam, keď zaklamú. Z očí do očí to vie málokto. Ak by ste na takú frajerku natrafili, radšej utekajte.

2. Telo
Veľmi podobne je to aj s telom. Reaguje na adrenalín, ktorý sa vyplavuje v strese klamania, a tak je človek nepokojnejší. Prejavy sú rôzne - pohyby rúk, nôh, čudný tik... Človek sa pri klamaní správa mierne odlišne a nakoľko práve partner ho pozná najlepšie, mal by si to všimnúť.

Ako si zabezpečiť, že vám bude verná?

3. Reč
Pri väčšej lži na to zväčša dopláca aj samotný rečový prejav. Tempo je buď pomalšie, alebo rýchlejšie, človek sa môže zakoktať, mať vyšší tón hlasu alebo si neprimerane odkašliava. Klaďte dostatočne veľa otázok, pretože vtedy musí klamár poriadne rozmýšľať, aby sa v svojich lžiach nezamotal. Odpovede zaobaľuje, používa výplnkové slová ako "hm" a celkovo nehovorí tak prirodzene, ako ho poznáte.

Netvrdíme, že sa stačí na frajerku pozrieť a podľa očí či pohupovania nohy ju hneď odsúdiť ako klamárku. Ak sa ale tieto jej prejavy skĺbia s vaším pádnym podozrením, niečo na tom bude. Asi je čas opýtať sa jej na veci priamo.

DISKUSIA
23.8. 2019 19:00
Diskusia