MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Sex a flirt Kedy má chuť na sex? Znaky, ktoré žena nevie zakryť

Vy máte chuť už dlho. Nie ste si však istý, či ste s ňou na rovnakej vlne. Navyše ak nemáte istotu, či sú jej odmietnutia skutočné, alebo sa chce hrať len na tú, ktorú si musíte získať. Možno hru na mačku a myš zbožňuje ako predohru. Telesné znaky vám prezradia, či chce sex hneď, alebo až nabudúce.

Pery, pery, pery
Všímajte si ich poriadne. Či ich bozkávate, alebo na ne pozeráte. Ženské pery sú vábením pre mužov. predstavujú istú analógiu k pyskom ohanbia. Preto im ženy venujú toľko pozornosti. A rovnako ak majú chuť na sex, tak pery reagujú. Začnú byť jemne napitejšie a hlavne viac očervenejú. Niektoré ženy dokonca pociťujú aj jemné mravčenie a tak pery vťahujú do vnútra, dokonca si do pier koketne hryzú. Ak je v tejto fáze, tak nemá pripravené len pery, ale aj v nohavičkách už bude dostatok vlhkosti.

Zrýchlený dych
Dych reaguje na procesy tela autonómne. Dá sa síce zadržať, ale nikto ho nevie presne regulovať. Chuť na sex v organizme spúšťa celú plejádu chemických reakcií. Telo sa pripravuje na milovanie. Vďaka tomu srdce pumpuje rýchlejšie. Do pohlavných orgánov ženy potrebuje dostať viac krvi. To si zasa žiada intenzívnejšie dýchanie. Začal sa jej hrudník dvíhať intenzívnejšie, ako keď ste sa videli pri stretnutí? Je to jasný znak, že po vás túži.

Pritláčanie sa
Fyzický kontakt je medzi zamilovanými prirodzený. Objatia, bozky, túlenie. Ako rozoznať túžbu po zblížení od túžby po sexe? Ak chce žena viac, bude sa k vám túliť pevnejšie. To znamená, že vaše ruky poriadne stíska. Tlačí sa na telo, akoby vás chcela pretlačiť. Je to akýsi podvedomí znak toho, že túži po hlbšom spojení. No a  čo už môže byť intenzívnejšie, ako keď do nej priamo vstúpite?

Hrá sa s vlasmi
Ženy svoje zbrane vedia využívať veľmi podvedome. Vedia, ako mužov vzrušuje, ak sa hrajú s účesom. Nie je to však naučená záležitosť, ale podvedomá. Ide o jeden zo znakov, ako ženy chcú partnera inšpirovať k tomu, aby sa o ne začal zaujímať intenzívnejšie. To v praxi znamená, že túžia po ňom, po jeho blízkosti aj sexuálnom potešení. Ak sa spoja všetky vyššie uvedené znaky a ešte má aj rozšírené zreničky, je to jasné. Rozšíriť chce aj nohy. Tak jej môžete smelo vyhovieť.