MENU
Menu

Sex a flirt Kedy je čas spraviť jej "to" ústami? Rady, ktoré musíte spoznať

Orálny sex a ženy, to je veľmi košatá kapitola. V princípe vám žiadna nepovie, že by ho nemala rada. No sú isté výnimky, kedy sa nehodí. A nehovoríme o prvom rande.

Kedy je čas spraviť jej
Pozor na bradu
Bradatých chlapov ženy môžu. Ale správne bradatých. To znamená, že ak máte práve strnisko s dĺžkou tri milimetre, ktoré pichá ako šialené, vtedy skutočne nie je vhodná doba, aby ste tvárou zaparkovali žene medzi stehná. Na vine je totiž fakt, že budete medzi jej nohami ako dikobraz. A to žiadnu partnerku nepoteší, nerozpáli, ani nevzruší.

10 dôvodov, prečo ženy nechcú fajčiť

Ráno
Všetci vieme, ako nám ráno tiahne z pusy. No a asi chápete, že to nie je jediný otvor, kde to ráno práve nevonia vábne. Preto ak chcete po zobudení rýchlovku odzadu a bez bozkov, zdržte sa radšej aj kontaktu s jej vagínou. Ak to nevadí vám, verte, že žene nebude príjemné, ak sa jej po celej noci v perinách vrhnete tam dole. Vyskočí z postele, je po romantike a ešte si môžete vyslúžiť aj nelichotivé pomenovanie.

Viete, čo je austrálsky bozk? Túto techniku ženy milujú

Ideálne po jedle
Nechce sa jej po romantickej večeri okamžite súložiť. Ani sa nečudujeme, s plným žalúdkom sa robí všetko ťažšie. No ak sa už neviete dočkať, tak práve toto je ten správny čas, aby ste jej roztvorili nohy a vytvorili si k jej lonu cestu jazykom.

Keď má chuť
Ako to však spoznať? Odpoveď je jasná, sledujte náznaky jej tela. Mnoho žien pri tom, ako zvediete tému na jazykové hry, vyčarí úsmev na tvári. No a to je presne tá chvíľa, kedy je potrebné prejsť od slov k činom. Určite sa poteší, pretože ženy skutočne majú orál často radšej ako skutočný sex.

Chutí jej váš penis? Toto sú znaky

V správnom období
Žena cíti pochody vo svojom tele podstatne intenzívnejšie ako chlap. Preto sa jej nepýtajte, prečo vás nechce pustiť tam dole napríklad pár dní pred menštruáciou aj po nej. Dokonca aj počas ovulácie žena nemá rada stimuláciu jazykom, nakoľko chutí inak a často aj vagína produkuje viac hlienu. Ona tieto zmeny cíti, takže vám dá stopku, aj keď vy netušíte prečo. Dobýjať sa nemá zmysel.

DISKUSIA
31.3. 2018 22:00
Diskusia