MENU
Menu

Sex a flirt Keď orálny sex, tak poriadne: 5 vecí, ktoré pri tom ženy ocenia

Väčšina mužov berie orálny sex od partnerky ako povinnú jazdu, ale ako je to, keď majú poskytnúť rozkoš oni? Nebuďte z tých sebeckých a doprajte jej to najlepšie, čo sa dá!

Keď orálny sex, tak poriadne: 5 vecí, ktoré pri tom ženy ocenia
Ženy si vedia dobrý orálny sex poriadne vychutnať, ale musí byť naozaj DOBRÝ. Žiadna rýchlovka s ledabolo vystrčeným jazykom, ale správna technika, ktorá ju privedie až na samý vrchol. Najlepšie niekoľkokrát po sebe.

Chutí jej váš penis? Toto sú znaky

1. Príprava je (mega)dôležitá
Ženy sú iné ako my muži a ocenia aj iný prístup. Stiahnuť nohavičky a vrhnúť sa na vec možno niekedy zaberá, ale teraz na to choďte inak. Pripravte si ju - dobre ju uložte, vyhladkajte ju, pomasírujte a samozrejme, pomaličky povyzliekajte. Aby to bol jej najlepší orálny sex, musí sa vyslovene tešiť, kedy sa doň pustíte.

2. Niet nad správnu techniku
Je to možno opakovanie starého známeho, ale rozhoduje technika. Treba postupne vytvoriť stúpajúce napätie, pracovať so silou i rýchlosťou, pretože práve správna dynamika je medzi jej nohami to najdôležitejšie. Pridajte aj finty skúseného muža - teda zapájajte nielen horlivý jazyk, ale aj satie, jemné ťahanie a samozrejme, bozky. Popri svojej snahe stále sledujte jej reakcie a podľa nich sa riaďte, lebo iba tak jej dáte presne to, čo sa jej najviac páči.

Prečo muži tak milujú orálny sex?

3. S klitorisom umne
Nezabúdajte, že klitoris je najcitlivejším miestom jej lona. Určite ho neobchádzajte, ale ani to s ním nepreháňajte. Sú na ňom tisícky nervových zakončení, dokonca dvojnásobné množstvo, ako majú muži na špičke svojej pýchy. Takže najskôr jemne, potom pritlačte a až v ten správny čas ho naplno zapojte do hry.

4. Zrelaxujte si čeľusť
Aby ste jej dopriali maximum, musíte tam dole nejaký čas zotrvať. Vypracovať správne napätie chvíľu trvá a to ešte nie ste vo finále, kedy by mala hrýzť do vankúša, aby ju nepočuli susedia. Preto nezabúdajte na svoju čeľusť a jazyk - treba ich priebežne zrelaxovať, aby vládali. Zapojte aj hladkanie a šikovne si tak vytvoríte chvíľky na relax.

7 vecí, ktoré musíte vedieť, než sa utáboríte tam dolu

5. Doprajte jej multiorgazmus
Väčšina mužov nezvláda ďalšiu stimuláciu po svojom orgazme, ale ženy sú zväčša iné. Kričia od rozkoše, ale zároveň sa nebránia tomu, aby ste pokračovali. Ak máte v posteli práve takúto ženu, rozhodne so svojou "prácou" neprestávajte a dajte jej ešte viac. Ak vďaka vašim ústam niekoľkokrát po sebe dosiahne veľké O, verte, že sa zapíšete medzi tých najlepších milencov, akých kedy mala.

DISKUSIA
18.10. 2019 19:00
Diskusia