Zabudnite na internet

Na internete je síce mnoho slobodných žien, ale rovnako ako mužov, ktoré sa na niečo hrajú. Navyše fotky klamú. A čoraz viac. Dvojrozmerným obrázkom nakoniec chýba aj iný rozmer. A to charizmy iskry a chémie, ktorá sa dá vycítiť len pri osobnom stretnutí. Preto je lepšie, ak vypnete počítač a vyrazíte medzi ľudí.

Skúste záujmové krúžky

Nie sú to často len športové kluby, umelecké stretnutia, či nejaké workshopy. Pre mnohých ľudí je to spôsob, ako tráviť čas v spoločnosti, pretože aktuálne, nikoho nemajú. Mnoho záujmových klubov združuje aj single ženy. A čo je ešte lepšie, okamžite máte spoločné hobby, alebo aktivitu, čo je pre budúcnosť vzťahu veľmi dôležité.

Spýtajte sa „sestry“

Skúste to cez kontakty. Ak máte sestru, tak máte priamu cestu k mnohým jej kamarátkam a známym. No a sestry vedia, ktoré kamošky práve prežívajú nie práve ružové obdobie v láske a to môže byť príležitosť pre vás. Alebo skúste sestry frajeriek vašich kamošov, alebo ich sestier. Sestra niekoho z partie môže byť síce aj dobrá frajerka, ale nezabudnite, že každá má množstvo kamarátok. A to sú potenciálne baby, o ktorých budete hneď vedieť, ak sa objaví v revíri nezadaná.

Skúste zorganizovať single žúr

Prípadne ak nemáte organizačné schopnosti, tak sa na nejakom smi zúčastnite. Nie je nič zlé na tom, ak prídete na párty bez partnerky ak je na to takáto zábava priamo predurčená. Nebojte a vyjsť z komfortnej zóny. Vrhnite sa priamo do miest, kde single ženy čakajú v rade. Potom už stačí len zaujať krásku v rade mužov, ktorí tiež nebudú chcieť odísť sami.

Prestaňte hľadať

Poznáte tie paradoxy, že v živote nájdete veci práve v momente keď ich nepotrebujete. No a potom si už len poviete, aha, toto som minule hľadal. Murphyho zákony panujú aj v láske a vzťahoch. No a s trochou snahy ich môžete ohnúť podľa seba. Jednoducho hoďte starosti o hľadanie partnerky za hlavu. A uvidíte, že ak prestanete tlačiť na pílu, tak zrazu vám skríži cestu ženská, ktorá by bola príliš dobrá aj na vaše sny. A bude voľná.

Nebuďte zúfalý

Na ženy nepôsobí nič horšie ako zúfalý chlap. A ako taktiku balenia nikdy nepoužívajte signály typu, že už chcete nejakú ženu, pretože vás akosi žiadna iná nechce. Ženy netvoria vzťahy z ľútosti a už vonkoncom nie, aby do svojho srdca či lona uchýlili muža, ktorého žiadna iná nechce. Ak skutočne chcete nájsť ženu, vyžarujte charizmu úspechu. Aj pocit, že vy si chcete vyberať, hoci už by ste brali aj adeptky popri ceste. Jednoducho buďte hrdým mužom a to je najväčšie lákadlo na slobodné.