Krk

Začnite už od ucha. Najprv to môže partnerku štekliť, ale ak si telo zvykne na nové pocity, otvorí vám srdce, dušu aj nohy. Bozkávať krk neprestávajte ani počas milovania. Minimálne občas jej práve do týchto miest adresujte bozky a ona bude mať pri orgazme doslova zimomriavky. Uvidíte.

Prsia

Sú akoby druhé pery. Nemôžete urobiť ženu šťastnou, ak im nevenujete bozky. Horná aj dolná časť plus bradavky sú hladné po bozkoch ako púšť po kvapkách vody. Preto sa poriadne venujte dekoltu a ženské telo to privedie na tú správnu cestu k milostnému potešeniu.

Zadok

Je akýmsi nepoznaným územím na mape ženského tela, ku ktorému muži nevedia ako pristupovať. Pohladením nič nepokazíte a bozkom prejavíte intímnu náklonnosť. Zadnica má extrémne veľa nervových zakončení. Preto stimulácia prináša mnoho potešenia. Môžete do sýtosti experimentovať. Od jemných bozkov až po pikantnejšie, pri ktorých použijete aj zuby. Uvidíte reakcie, ale rozhodne nebudú odmietavé. Bozky na zadok totiž majú rady aj ženy, ktoré napríklad radikálne odmietajú análne hry.

Rozkrok

Nikto nepochybuje o tom, že táto oblasť ženského tela je jednou z hlavných zastávok vášnivých bozkov. Na druhej strane je nutné priznať úplne otvorene, že muži to s ním nevedia. Bozky na ohanbie by mali byť jemné a intenzívne. Klitoris reaguje viac na tlak ako trenie. Preto je jednou z dôležitých ciest k ženskému orálnemu orgazmu primeraný tlak. To znamená, že nestačí iba kmitanie jazykom. Dôležitú úlohu zohrávajú práve pery, ktoré vytvoria jemný tlak na klitoris.

Vnútorné stehná

Verte či nie, ženy sa pôjdu zblázniť, ak im budete bozkávať stehná z vnútornej strany. Nie je ženy, ktorá by to odmietla. Avšak muži sa často zamerajú len na rozkrok a vnútorné stehná nechajú prakticky bez povšimnutia. Je to veľká Ide o správny smer, ktorým sa vybrať, ak chcete získať povesť muža, ktorý to so ženou jednoducho vie.