Nejde o žiadnu vedu

Keby bola Kámasutra príručkou pre sexuálnych akrobatov, tak nezíska vysokú mieru obľuby vo svete erotiky, ktorý trvá už tisíce rokov. Je to príručka sexuálnych nápadov aj pre začiatočníkov v sexe a môže aj bežným párom vylepšiť sexuálny život bez toho, aby si vykĺbili nohy a ruky. Kámasutra a jej polohy prinesú do intímneho života zmenu, radosť, vášeň a iskru. Takže smelo do nej.

Sammukha

Je to pomerne jednoduchá pozícia, s ktorou sa dá začať, no pravdepodobne vás nikdy nenapadlo ju vyskúšať. V tejto polohe sa partnerka v stoji oprie chrbtom o stenu a roztiahne nohy čo najširšie. Vy už vtedy viete, čo robiť. Tým, ako sa dá nízko, reguluje vniknutie. Poloha pri ktorej si pozeráte do očí, dotýkate sa a je veľmi intímna aj inovatívna.

Piditaka

Poloha Piditaka je pohodlná a uvoľnená a má tú výhodu, že je neuveriteľne príjemná. V tejto polohe si žena ľahne na chrbát a kolená si pritiahne k hrudníku, pričom chodidlá opiera o hruď partnera, ktorý kľačí pred ňou. Je to krásna pozícia, pri ktorej sa partner môže vyhrať a potešiť aj so zadočkom. Veľmi príjemná, intímna a magická poloha. Aj preto patrí do Kámasutry.

Objatie mlieka a vody

Super poloha, ktorá je aj jednoduchá nielen na doma, ale napríklad aj vonku. Základom je, že partner si sadne na stoličku a žena dosadne na jeho vztýčený úd, ale chrbtom k nemu. Ako keby si mu sadne na nohy, ale sedí o niečo vyššie.  A rozkošnejšie. Áno, táto poloha je tiež v biblii sexu, pretože umožňuje párom prežiť veľmi intímne zážitky zo spojenia, aj keď sú chrbtom k sebe. Dôvodom je, že všetky erotogénne zóny sú prístupné nežnostiam.

Parshva Samputa

Jednoduchá a skvelá poloha. V tejto variácii ležia obaja partneri na bokoch tvárou k sebe. Je to intímna poloha s množstvom príležitostí pozerať si jeden druhému do očí. Obaja partneri môžu použiť svoju hornú ruku na vzájomné pohladenie sa po telách alebo dokonca na dráždenie, či intímnu hru. Je to pozícia, pri ktorej sa navyše veľmi ľahko dostanete do partnerky, stačí, že iba otvorí nohy.

Dhenuka

Zdá sa to ako bežná poloha odzadu. No Kámasutra je celá o napodobňovaní zvierat. Takže ani táto najklasickejšia poloha nemôže chýbať. Kámasutra ju obohacuje o pár aspektov ako je nežné hladkanie, či dráždenie klitorisu a pokojne aj poťahovanie za vlasy. Ruky nemajte len na bokoch a uvidíte zmenu. K lepšiemu.