Čas hladkania

Čo ženy najviac vzrušuje. Nie je to sexy hrudník ani tehličky na bruchu, ale pocit bezpečia, ktorý sa veľmi zručne vytvára objatím. Ak partnerku vezmete do náručia, vytvoríte jej pri sebe akúsi kolísku pohody, tak to je presne tá ingrediencia, pri ktorej začne vlhnúť medzi nohami.

Vnútorne stehná a ešte raz vnútorné stehná

Toto miesto si dobre zapamätajte a vydajte sa k nemu v rámci predohry. Ženy sú v tejto oblasti veľmi citlivé, ale máloktorý muž sa tejto časti ich tela dostatočne dlho a s citom venuje. Jemné hladkanie pritom môžete skúsiť aj v kine, cestou autom alebo dopravným prostriedkom. Aj pod stolom v reštaurácii. Určite toto miesto nevynechajte. Pretože práve tu začína dobrá predohra.

Masáž zadočku

Zlaté pravidlo dobrej predohry znie, aby ste sa nevydávali k Venušinmu pahorku skôr, ako sa dostatočne nepovenujete zadným partiám. Samotný zadok má nevyčísliteľné množstvo nervových zakončení, ktoré si priam pýtajú rozmaznávanie. A sú veľmi citlivé. Navyše masáž zadku pri súčasnom sedavom štýle života prebudí v každej žene zviera. Tak dobre jej to urobí.

Hladkajte, neobchytávajte

Je to diametrálny rozdiel. S rukami môžete ženu doslova rozmaznať, vyvolať v nej zimomriavky, ale súčasne v nej viete vyvolať pocit, že ju obchytávate a užívate si jej telo ako vec. Preto namiesto priameho útoku na jej intímne partie hladkajte tie okrajové. Chrbát, nohy, pokojne aj krk. Venujte jej telu dostatok času, nech sa cíti dobre. Potom sama vašu dlaň zavedie nižšie aj vyššie. Teda do rozkroku aj k bradavkám.

Postupujte zhora nadol

Najvhodnejší smer, ktorý môžete s rukami zvoliť. Objatie okolo pliec je dokonalé a vytvára intímnu atmosféru. Potom sa už rovno zastavte pri krku, pohlaďte ju a nevynechajte ani ušné lalôčiky. Tie sú pre ženu veľmi erotogénne a preto stačí jemne po nich prejsť a telo rozozvučíte erotickými vibráciami.

Ďalšou kapitolou sú boky, potom zmienený zadoček a nohy. Ale to už pokojne môže ležať vo vašom náručí. K intímnej zóne sa približujte až vtedy, ak vnímate, že jej nohavičky nie sú suché. V takom prípade ste zvládli predohru na výbornú a práve mokrý fliačik je pre vás odmenou a prísľubom, že toho potešenia bude čoskoro viac.