MENU
Menu

Sex a flirt Kam ju vziať na rande? 15 nápadov, ktoré nie sú otrepané klišé

Kino, večera či posedenie s kamarátmi nie sú zlým nápadom. Neurazia a splnia svoj účel, ale svojou "otrepanosťou" ani neohúria. Ak chcete svojmu objavu spraviť rande, na aké nezabudne, treba na to ísť trošku inak.

Kam ju vziať na rande? 15 nápadov, ktoré nie sú otrepané klišé
Zapojte všetky svoje kreatívne bunky a skombinujte pekné miesto, zaujímavý zážitok a možnosť na zblíženie sa. Pri hľadaní toho pravého nápadu vám pomôžeme.

Ako mať frajerku a neostať na mizine? Dáme vám neoceniteľné rady

Piknik
Ak je vašou prioritou spoločné jedlo, nachystajte ho vopred, zabaľte a vyrazte niekam von. Aj v zime sa dá s pomocou teplej deky urobiť romantický piknik a ona ocení, že ste ho nachystali vy.

Hodina varenia
Či už kuchtiť viete alebo nie, spoločná hodina varenia pod vedením profíka je výborným nápadom. Niečo sa naučíte, dobre sa spolu zabavíte a to, čo ostane, si zabalíte domov a dojete. Rande teda pokračuje.

Trh
S jedlom súvisí aj rande na trhu. V dnešnej dobe ženy vedia oceniť zdravý životný štýl a spoločná prechádzka pomedzi stánky s ovocím a zeleninou priam láka k ochutnávaniu. Určite si u nej šplhnete.

Ako randiť so staršou ženou: Čo na ňu (ne)zaberie?

Dobrovoľníctvo
Veľké plus u krásky po vašom boku i verejnosti získate dobrovoľníctvom. Ak viete, že to k jej povahe sedí, vezmite ju na spoločné upratovanie či varenie pre charitu.

Venčenie
Milovníčky psov neodmietnu návštevu útulku a vyvenčenie jedného z jeho obyvateľov. Ak jej navrhnete toto, máte stopercentne body navyše.

Antikvariát
Vždy sa riaďte záľubami svojho objavu. Ak je na knihy, nájdite nejaké mestské antikvariáty a prejdite ich spolu. Tieto tiché miesta majú svoje špeciálne čaro.

Botanická záhrada
V jednoduchosti je krása. Ak teda chcete iba prechádzku, vezmite ju aspoň na originálne miesto. Už ste v svojom meste navštívili botanickú či nejakú inú krásne vysadenú záhradu?

Planetárium
Originálnym rande je aj spoločná návšteva planetária. Zaujímavé miesto v sebe kĺby lásku k faktom a tiež romantiku hviezd a planét.

Výhľady
Keď je reč o romantike, čo tak vziať ju na všetky najkrajšie výhľady na mesto? Ak máte auto, stihnete ich v jeden večer viacero a na tom najkrajšom chvíľu pobudnite.

Nové pravidlá flirtovania: Ako zbalíte každú?

Prerábka
Chcete to o čosi akčnejšie? Absolútne nečakaným plánom pre ňu bude premaľovanie vašej izby. Spoločné práce sú zábava a tiež sa oťukáte v praxi.

Jazda po rieke
Pokiaľ máte nablízku tú možnosť, vezmite ju na jazdu po rieke. Nestojí to síce málo eur, ale kto chce ohúriť, ten si to zariadi.

Hodina maľovania
Možností, ako stráviť čas v meste, je veľa, ale treba sa rozhliadnuť po možnostiach. Čo tak hodina maľovania? Je úplne jedno, či máte talent alebo nie, cení sa nápad.

Tanec
Pokojne sa vyberte aj tancovať - originálnejšie však vyznieva jednorazová lekcia s profíkom ako hlučná diskotéka.

Hudobníci
Máte talent na hudbu? Tak jej ho predveďte a napíšte spolu pieseň. Zábava, romantika a zblíženie sa pri hľadaní tých správnych slov či rýmov je istá. Samozrejme, nemal by chýbať hudobný nástroj, ktorého umením ju očaríte.

Turizmus
Lacný, jednoduchý a veľmi efektný nápad je turizmus po meste, ktoré poznáte. Vyberte sa po pamiatkach, okolo ktorých denne chodíte a priprave si pre ňu výklad ich histórie. Originalite a snahe spraviť to najkrajšie rande sa medze nekladú.

Autor: ling
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
8.11. 2019 17:00
Diskusia