Takže je na mieste premýšľať nielen nad romantickou večerou, ale aj raňajkami a obedom, ktoré romantike večer dobre podkúria.

Tekvica, melón, uhorka
Tieto plodiny obsahujú látku L-citrulín, ktorá sa stáva aktuálne medzi mužmi veľkým hitom. Dôvodom je štúdia, ktorá v roku 2011 odhalila, že chlapi, ktorí konzumovali túto látku, mali omnoho lepšiu erekciu a dlhšie im vydržala ako muži, ktorí užívali placebo. Preto je toto zdravé jedlo vodou na mlyn vašim milostným zážitkom.

Káva
Nápoj, s ktorým sa oplatí ísť aj do spálne. Nebudete unavení a výskum Health Science Center v Texase preukázal, že dve až tri šálky kávy denne znamenajú menší problém s erekciou. Kofeín v dennej dávke do 375 miligramov zvyšuje prietok krvi cievami. To ako vieme, je aj účinok na ktorom stojí úspech Viagry. Pritom stačí piť iba správne množstvo kávy.

Pistácie
Turecký výskum skúmal spojitosť konzumácie pistáciových orieškov a sexuálnej aktivity mužov. Výsledok nemožno spochybniť. Sto gramov pistácií denne znamenalo, že všetci muži vo výskume  hlásili významné zlepšenie erekcie, lepšie orgazmy a dokonca aj nárast libida. To znamená, že opäť dostali novú chuť aj na svoju starú partnerku. Za to všetko vďačili orieškom.

Olivový olej
Je skvelou podporou funkčného penisu. Južanské národy sú ženami po celom svete považované za najlepších milovníkov planéty. Nie je to náhoda. Sú aktívni a hlavne vydržia pokojne aj dve tri kolá. Ako to dokážu? Mazivom ich erekcie je olivový olej. Je perfektný na udržanie tepien a ciev v dokonalom stave. Preto ak fungujú toporivé telieska, funguje celá erekcia. Potom už stačí len vnadná žena a o krásne noci, dni aj celý život máte postarané.

Čučoriedky
Majú vysoký obsah flavonoidov, ktoré spôsobili nárast pevnosti a mužnosti aj u sedemdesiatnikov. Preto ak budete chcieť ukázať, že ste chlap aj vo vyššom veku,  už viete, že modrá je dobrá. A funguje aj v tridsiatke.