MENU
Menu

Sex a flirt Je vaša partnerka tajná bisexuálka? Odhaľte ju

Hranica medzi heterosexualitou a chuťou vyskúšať aj rovnaké pohlavie je u žien veľmi tenká. Mnohé z nich snívajú práve o tom, že zažijú sexuálnu skúsenosť s inou. A to aj tie, čo o sebe tvrdia, že sú výsostne na mužov. Nepovedia to priamo, ale naznačia štýlom, ktorý môže byť príjemný aj pre chlapov.

Je vaša partnerka tajná bisexuálka? Odhaľte ju

Chcú to nežnejšie

Nie je to práve žieňa, ktoré túži potom, aby ste v sebe prebudili mača, ktorý ju od večera do rána rozbije ako zlý chlapec. No a práve to je jeden zo znakov, že by možno chcela viac ženského prístupu. Žiadna panika. Rozhodne to nie je lesbička, čo by sa chcela ráno zobudiť ako muž, ale láka ju viac nežnosť ako drsné zaobchádzanie. A ženy to skutočne vedia.

Neuveriteľné testy homosexuality: Podľa čoho sa dá spoznať opačná orientácia?

Ako je to s tým strniskom?
Jasné. Hovorí sa, že je sexy, ale nie pre každú ženu. Sú tie, ktoré nemajú rady, ak sa po milovaní cítia ako ohobľované z každej strany. Teda nielen zospodu, ale aj na lícach a prsiach. A keďže im tento maskulínny prvok vadí, sú celkom ochotné skúsiť, aké je to asi bozkávať ženu, ktorá má pokožku pestovanú ako ona.

Kastrácia i lobotómia: Ako chceli v minulosti liečiť homosexualitu?

Návrhy na trojku
Je to asi to najlepšie, čo vás môže postretnúť. Bude chcieť ísť do trojky so ženou. Ale pozor, standing ovation si ešte odložte. Pretože len čo sa stanete súčasťou trojky dvoch žien, ktoré po sebe skončia, môžete sa ocitnúť len v úlohe diváka. Síce aj pohľad na dve láskajúce sa ženy nemusí byť zlý, na druhej strane môže byť problém sa aktívne zapojiť. Avšak nie každý má trojku s dvoma ženami, takže to, čo sa dialo, si nechajte pre seba a zapamätajte si, že to bola trojka so všetkým, čo k tomu patrí.

Má sexy kamarátky
Pretože sa v ich spoločnosti cíti dobre. A opäť je to skvelé vyjsť si s nimi spoločne. Preto ak je tak trochu na baby, tak sa jednoducho na baby aj rada pozerá. Tak ako muži. Vyhľadáva ich spoločnosť, pretože je to príjemné. Ak máte takúto frajerku, tak buďte len radi a vôbec vám nemusí vadiť, že sa občas priateľsky s niektorou chytia za ruky.

Najväčšie mýty o BISEXUALITE

Otvorene vám to povie
Ak vás partnerka zavolá na dúhový pochod, nemusí to byť kvôli jej kamarátkam zo štvorpercentnej menšiny. Možno vám tým chce len naznačiť, že aj vám by sa do postele zišiel niekto tretí. A s tým nemôže žiadny muž nesúhlasiť.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
2.9. 2019 22:00
Diskusia