Sex na červenú
Povedzme si to na rovinu - trápi vás všetka tá krv, ktorá so ženskou menštruáciou prichádza? Áno, nie je to práve príjemné a ani efektné na pohľad, ale treba s ňou rátať. Na druhej strane však treba povedať, že nejde o žiadne tečúce potoky, ako si niekedy muži predstavujú. Pre tých menej odvážnych sa milovanie na červenú odporúča až v tretí - štvrtý deň, kedy je intenzita ženských dní už slabšia. Podložte pod ňu uterák alebo si to rozdajte v sprche, to je ideálne riešenie, aby ste po finálnom "ooooo" nevideli žiadne nevzhľadné stopy.

Ochrana je samozrejmosť
Menštruácia je bežná súčasť ženského tela a netreba z toho robiť veľké haló. Ak ju žena má, tak je zdravá a nijako závadný nie je ani sex počas tohto obdobia. Lekári varujú len pred tým, že v čase krvácania je ženské lono náchylnejšie na infekcie, preto je kondóm samozrejmosťou. Ten je ideálny aj v prípade, že chcete svoje nádobíčko uchrániť od nepekného zafarbenia. Kondóm poskytne potrebnú ochranu pred nechceným otehotnením, ale aj hygienu a väčší pocit pohodlia.  

Väčší zážitok
Ako hovoria skúsenosti a odborníci to potvrdzujú, ženy majú v tomto čase citlivejšie intímne partie, a tak to pre nich bude intenzívnejšie. Dotyky vnímajú viac, prirážanie takisto a samozrejme, orgazmus sa svojou intenzitou znásobuje. Minimálne za toto milovanie na červenú stojí, hoci muži ho budú prežívať pomerne bežne. Ich rozkoš sa však môže priamo úmerne šplhať vyššie potom, ako uvidia maximálne nabudenú partnerku.

Dôvera je základom
Snáď najdôležitejším faktorom, ktorý si v prípade takéhoto sexu treba zvážiť, je dôvera medzi partnermi. Jednorazovka na párty, ktorá v nohavičkách prekvapí "červenou", je celkom o niečom inom ako pripravené milovanie s frajerkou pod padajúcimi kvapkami sprchy. V prvom prípade to môže byť "brrr", v tom druhom absolútne príjemná chvíľa s najbližším človekom. Čo si vyberiete?