Zadaní muži prichádzajú o množstvo výhod, pre ktoré si často povedia, že by to radšej vymenili. Ale žena ich už nepustí. Preto o vzťahoch platí, dvakrát meraj, kým dáš zárez.

Na večeru už nezjete všetko, na čo máte chuť
Aj v prípade, že si nemusíte strážiť líniu, tak skončíte s jedávaním toho, čo sa vám zachce. Skúste zašuchotať s balíčkom čipsov, keď bude vaša drahá na diéte. A verte, že skôr či nejakej bude. Žena takéto niečo považuje za absolútny nonsens. Žiadne vynechanie zdravej večere a prednosť nezdravej. S tým ste páni skončili. A aj pivo budete chlípať potichu a tajne.

Veci už neostanú tam, kde ste ich položili
Vieme, že ak si niečo niekam odložíte, tak to tam ostane. A nezáleží na tom, či to je práve na svojom mieste. Tak s týmto v dvojici končíte. Ak si niečo necháte len tak, kde ste to používali, stanú sa dve veci. Už to nenájdete, pretože to bude upratané. Alebo to bude pomník novej hádky a aj tak to nenájdete, pretože to v roztržitosti odložíte kamkoľvek, len aby ste mali pokoj.

Robiť niečo, čo partnerku nebaví
Pred tým, ako si pozvete ženu do života, tak si overte, čo ju baví a čo nebaví. Pretože čo nebude baviť ju, musí prestať baviť aj vás. Na vtipoch o manželstve je vždy zrnko pravdy, no pre mužov je to smiech cez slzy. Tiež už sedem rokov nehral s kamarátmi videohry v obývačke.

Ostať dlho hore
O tom, že nočné výlety s kamarátmi sú tabu, nemusíme hovoriť. To pozná každý chalan, čo vyrastal s rodičmi. Ale fakt je ten, že aj ponocovanie s knihou, filmom, či pornom sa stane minulosťou. Pretože budete mať na večer iný program. Sex to bude len občas. Navyše partnerka sa vždy rada príde opýtať, prečo ste dlho hore, keď ona chce spať a čo robíte. Radšej ako vysvetľovať, si pôjdete ľahnúť aj vy.

Sústredenie na prácu
Práca na svojich snoch a víziách bude stále väčším problémom. Pretože partnerky nežiarlia len na iné ženy, ale veľmi často aj na prácu. Možno preto, že je tiež ženského rodu. Takže zabudnite, že dostane prednosť pred jej záujmami. To by ste očakávali doslova nemožné.