Zadoček

Instantné zimomriavky. Presne také jej vyvoláte, ak sa vám dá na štyri, ale vy ju namiesto klasickej polohy pred súložením na psíka prekvapíte radom zubov, ktorými je prejdete po pokožke zadku. Bude príjemne prekvapená a neskutočne sa vzruší. Na to môžete vziať jed. Pohryzkávať môžete po celej zadnici. Môžete jemnejšie aj trochu viac. Podľa toho, či má rada sex drsnejší alebo len jemnučký. Pritom nezabudnite na dráždenie vagíny. A zakaždým sa vám potom ochotne predvedie.

Krk

Prejdete k nemu od pier a každý muž má doslova povinnosť nielen ho bozkávať a obliznúť, ale rovnako prejsť aj zubami. Je to jedna z najviac erotogénnych zón ženského tela, ktorú veľmi potešia vaše zuby. Hryzkajte ju jemne, krk je citlivý. Ale ak jej opriete o pokožku aj zuby a nielen pery, rýchlo pochopí, že s vami môže zažiť aj niečo dobrodružnejšie, ako len vanilkový sex.

Prsty

Na nohách aj na rukách. Vezmite ich do parády a pekne si ich vychutnajte. Nielenže je vzrušujúce že jej prsty oblizujete a láskate, ale môžete aj jemne hryzkať. Je to sexuálna praktika, ktorá sa prirodzene nerobí na prvom rande, ale naznačuje poriadne vášnivú dvojicu. Partnerka si vás vychutná a aj pocity, ktoré v nej vyvoláte.

Stehná

Vnútorná strana stehien je to miesto, ktoré je akousi predsieňou do siene rozkoše. Práve v týchto miestach ste už blízko vagíny, ktorá sa vám dokonale otvorí práve vtedy, ak na vnútorných stehnách ženy ostanete o niečo dlhšie. Láskajte ich, hladkajte, použite zuby na prechádzanie aj jemné hryzenie. Uvidíte tie zimomriavky príjemných pocitov. Ženy sa totiž často sťažujú, že práve tieto miesta na ich tele muži prehliadajú. A ich neskutočne vzrušujú.

Bradavky

Prsia ženy pri láskaní neobíde žiadny poriadny chlap. No nemusíte používať len ruky, pery a jazyk, pokojne skúste aj zuby. Mnoho žien má rado, keď to nie je len o hladkaní, ale aj príjemnom zahryznutí. Intenzitu si u nej overte pomalým skúšaním. No zuby partnera s vždy príjemnejšie ako štipce a kolíčky na bradavky, ktoré niektorým ženám pomáhajú dosahovať unikátne orgazmy. Pomôžte im k tomu zubami. Ocenia to znamenite.