Pritom deväť z desiatich žien prizná, že hru s prstami od muža skutočne milujú. A tá jedna tiež, iba sa hanbí priznať. Avšak to platí len vtedy, ak to muž vie. Čo je teda dôležité?

Jemnosť sa vypláca

Ženy milujú na mužoch pevné a silné ruky a súčasne to, ako s nimi dokážu byť jemní. Preto ak sa vyberiete žene prstami do rozkroku, určite zvoľte jemný prístup. Aj žena, ktorá má inak rada svorky na bradavkách a výprask po zadku, ocení, ak k nej budete v úvode jemný. Tento prístup vám otvorí brány a stehná. Až vo vyššom leveli skúšajte spolu experimenty aj s drsnejšími praktikami.

Nezabudnite na správne mazivo

Je základom. Nesiahajte žene do rozkroku, ak nie je vzrušená. Na druhej strane môžete vzrušenie prstami navodiť, ale iba v tom prípade, že máte pri sebe lubrikačný gél. Na úvod postačí aj naslinený prst, ale nikdy netrite suchú pokožku. To by ste sa ukázali ako grobian, ktorý nevie, ako k žene pristupovať.

Lepšie pomaly, ako isto

Nie je nič horšie, ako keď sa do jej lona nasúkate prstami a idete takpovediac na „istotu“, ktorú ste videli napríklad vo filmoch pre dospelých. Takým prístupom nezaujmete, akurát na seba nechcene prezradíte, akej filmografii sa po večeroch venujete. Preto platí zásada, že radšej pomaly. Jemnejšie a nie hrubo. Komunikujte pri hre prstami s partnerkou pomocou jej vzdychov aj slovami. Vôbec sa nehanbite spýtať, čo jej robí dobre a kam smerovať. Každá žena má rada niečo iné. Preto aj keď máte zručné prsty, je nutné pristupovať ku každej žene osobitne. Ak ich máte viac, určite si nepomýliť prístup. Tým by ste si vyrobili nepekný problém.

Prsty ako permanentná pomôcka

Ak sa naučíte správne používať prsty, tak už nikdy nebude sex ako pred tým. Hlavne nie pre vašu partnerku. Pretože ak nadobudnete manuálne zručnosti pri práci s jej telom, môžete ich využiť nielen samostatne. Hodia sa počas predohry, ale aj počas sexu. Len 20 percent žien totiž dosiahne orgazmus pri klasickom sexe, zvyšok potrebuje stimuláciu klitorisu. Ten môžete rozozvučať práve prstami. Dokážete jej takto dráždiť intímne partie ako súčasť dohry, druhého kola, alebo v rámci množstva polôh. Verte, že sa nebude hnevať, že nepoužívate len penis. Práve naopak, bude si to pochvaľovať.