MENU
Menu

Sex a flirt Hororové zážitky: Ženy opísali katastrofy pri orálnom sexe (18+)

Napriek tomu, že orálny sex je príjemná aktivita, ľahko sa môže skončiť katastrofou. Ženy nám prezradili, aké nepríjemné zážitky sa im stali, keď orálne uspokojovali mužov. Pozrite sa na ne.

Hororové zážitky: Ženy opísali katastrofy pri orálnom sexe (18+)
„Bola som s priateľom už niekoľko rokov a chcela som nám TO trochu ozvláštniť. Na Silvestra som si dala hlt šampanského a držala som ho v ústach až kým som sa nedostala k jeho penisu. Čakala som, že to bude preňho príjemné, ale on vystrašene vykríkol. Povedal, že sa cítil, akoby mu penis obhrýzali pirane. Nakoniec sme to ale zobrali s humorom."
Veronika, 29 rokov

„Ukájala som svojho bývalého, keď do izby vbehla jeho mama s vypranou bielizňou. Bol to naozaj zvláštny večer."
Majka, 22 rokov

Najväčšia hrozba vzťahu s mladšou ženou sa prejaví po rozvode

„Fajčila som jedného chalana na zadnom sedadle môjho auta. Všetko bolo v pohode, až kým ma nepožiadal, aby som mu doňho začala hrýzť. Jemne som teda začala hryzkať a povedal, že silnejšie. Tak som hryzla trochu silnejšie, ale nechcela som ho zraniť. Potom si začal tlačiť hlavu, až kým nezačal krvácať a v tom momente som ho vyhodila z auta. Celé zadné sedadlo som mala od krvi a ani profesionáli mi to nedokázali vyčistiť. Tak vyzeral najhorší orál, aký som kedy zažila."
Erika, 23 rokov

„Bola som až príliš náruživá a išla priveľmi hlboko. Poškodila som si pažerák a tri dni som nedokázala rozprávať."
Alena, 28 rokov

FOTO: Kinsey Wolanski: Sexy nahotinka z ihriska

„Kľačala som pred frajerom počas fajčenia a nestihol mi povedať, že už bude. Prirazil svoju panvu k mojej tvári tak silno, že penis mi vyskočil z úst a jeho semeno skončilo na stenách, podlahe a o pár dní som zistila, že aj v koši so špinavou bielizňou."
Lenka, 23 rokov

„Vyvracala som sa mu na penis, prehltla som to a dokončila som to. Chalan si nič nevšimol."
Sisa, 20 rokov

„Keď som toho chalana išla fajčiť po prvýkrát, dal si dole nohavice a zatlačil mi hlavu medzi jeho nohy. Jeho rozkrok ale nesmierne smrdel. Taký strašný zápach som nikdy necítila. Bol to môj najhorší zážitok."
Ema, 21 rokov

10 najčastejších chýb manželov: Robíte ich aj vy?

„Môj frajer je zástancom prírodného porastu tam dole, takže počas orálu si stále vyťahujem chlpy spomedzi zubov."
Kika, 26 rokov

„Prespávala som u kamaráta a bola som odhodlaná urobiť mu fajku. Rozprávala som sa predtým s kamoškami ako to robia a cítila som sa byť na to pripravená. Ale keď prišlo na vec, naplo ma, ovracala som ho aj celú posteľ. Nikdy som nebola tak zahanbená. Utekala som do kúpeľne a asi hodinu som tam plakala."
Katka, 19 rokov

DISKUSIA
1.7. 2019 15:00
Diskusia