Meniť polohy sa oplatí

Sexuálna poloha je ako cesta do cieľa. Ak budete vždy chodiť rovnakou cestou kdekoľvek, stane sa nudnou. No skúste vybočiť, preloziť rôznorodé uličky, obchádzky, nadchádzky aj skratky a zrazu uvidíte, ako skvelá môže byť aj cesta, nielen cieľ. Preto pri dosahovaní sexuálneho uspokojenia občas dajte partnerke rozkročené nohy spolu a ukážte jej, že vy viete aj iné hry, ako len tie misionárske.

Ako dve vrtuľky

Táto poloha bude skutočne o osviežení sexuálneho života a nepatrí k takým, ktoré možno zaradiť medzi extra pohodlné. Ale bude to zábava a za skúsenosť rozhodne stojí. Partnerka si kľakne na štyri, oprie sa o lakte a hlavu položí na vankúš. A pozor, prichádzate vy a pomaly do nej odzadu vniknete. Ale to nie je všetko. Najprv si ju príjemne pripravíte, rozvášnite a potom sa pomaly otočíte. Postavíte sa nad ňu a vniknete do nej tvárou smerom od jej hlavy. Vaše nohy sa tak ocitnú pri jej hlave a spoločne sa budete vznášať ako dve lamely jedného vrtuľníka. Vrchol je, ak si dokážete oprieť ruky o posteľ a nohy necháte vzpriamené nad jej rebrom. Pripadne si ich môžete oprieť na čelo postele alebo stoličku

Ľahšia verzia

Táto poloha si vyžaduje značnú ohybnosť aj pevnosť nielen erekcie, ale aj torza vášho tela. Je však jednoduchšia verzia, pri ktorej partnerka leží na bruchu a vy si neľahnete na ňu klasicky, ale presne naopak. Ona bude mať nohy pri vašej tvári a vy pri tej jej. Ak si nechá ešte aj pančuchy a podpätky, budete mať krásny zážitok, ktorý vám skutočne bude lahodiť.

Prečo skúsiť túto polohu?

Hlavným dôvodom je nielen osvieženie sexuálnej rutiny, ale aj to, že do partnerky budete vnikať pod iným uhlom. Váš penis, ako ste si už všimli, nebude nasmerovaný smerom nahor, ale budete ho v erekcii tlačiť jemne do protismeru. To vyvoláva u mnohých mužov nové pocity zo sexuálneho vzrušenia.