Myslieť si, že v živote máte z pekla šťastie na nevernice nie je práve najlepšia snaha o nápravu.

Podvádzam a podvádzaš
Podvádzanie nie je v súčasnej spoločnosti nič neobvyklé. Prieskum General Social Survey z roku 2018 uvádza, že 20 percent mužov a 13 percent žien priznáva, že počas manželstva mali sex s niekým iným ako so zákonitým partnerom. Televízia NBC News dokonca uviedla, že 28 percent ženatých mužov a 18 percent vydatých žien priznáva sexuálne vzťahy. To sú milióny ľudí, ktorí uviaznu v pazúroch nevery. Obvykle sa však nevera končí utajením a skúsenosťou, pričom nie je dôvodom na rozpad vzťahu. Ak vás však partnerky pravidelne opustia kvôli inému a bodku za vzťahom dajú neverou, je načase prehodnotiť svoj prístup k partnerke.

Majte chrbtovú kosť
Na neveru trpia chlapi, ktorí sú až príliš dobrí. Ako je to možné? Dôvodom je podľa neho fakt, že partnerka chlapa, ktorý sa jej vo všetkom prispôsobí, vníma ako človeka, ktorý si nevie povedať svoje. Je vhodné udržať si charakter, svoje myslenie aj hranice, ktoré bude musieť partnerka akceptovať. Ak jej vždy a všade budete pritakávať a vychádzať v ústrety, stratí o vás záujem.

Majte svoj vyhranený názor
Ženy nemajú rady mužov s názorovým presvedčením „kam vietor, tam plášť“. Obdivujú hrdinov, mužov, ktorí si idú za svojim cieľom. Bojovníkov na poli mestskej džungle. Je to v ich génoch, že muž, ktorý je rozhodný a silný v tom, čo robí, je taký aj vo vzťahu, v posteli, v starostlivosti o rodinu. Neboja sa spoľahnúť na jeho ochranu. Naopak muž, ktorý je utiahnutý a bez cieľov je presne ten typ, ktorému nebude stačiť pekné telo a jamky v lícach, aby partnerka nechcela okúsiť aj takého, čo jej ukáže, ako vyzerá skutočný chlap. Nie taký, ktorého názory formujú média, rodičia, kamaráti, skrátka vždy niekto iný.

Milujú ochrancov, podvádzajú „rečníkov“
Ženy sú najviac neverné mužom, ktorí nevedia byť pre nich ochrancami, stabilným prístavom, ktorí sa nevedia postaviť pred ne a odohnať aj hromy aj blesky. Pozor na to, aby ste nemali len mnoho rečí a žiadne skutky. Aby ste jej len neradili, čo má robiť a sami jej nepomohli. Nebuďte mužom, ktorý vie o všetkom všetko, ale s vlastným životom si poradiť nevie. Vtedy je nevera na spadnutie.