MENU
Menu
Emma Watson.

Sex a flirt FOTO Z malej Hermiony je poriadna kosť: Ako šiel čas s Emmou Watson

Či ste fanúšikom Harryho Pottera alebo nie, jedno je isté. Postava Hermiony je vám určite dobre známa, nakoľko ju stvárnila sympatická Emma Watson. Vo filme síce začínala ako malá školáčka, ale dnes je z nej poriadna kočka.

Z Hermiony hviezda
Populárna Britka urobila s postavou mladej čarodejníčky dieru do sveta. Od toho momentu dostáva množstvo filmových ponúk a vďaka nim je dnes poriadne vysoko. Emma Watson má na konte cez 20 filmov, medzi ktorými sú aj cenené Malé ženy, Kolónia či Môj týždeň s Marilyn, ale samozrejme, aj nejaké tie prepadáky. Napríklad za postavu Mae vo filme Kruh (The Circle) bola nominovaná v kategórii najhoršia herečka. Nuž, nie všetko vždy vyjde.

Z dievčatka žena
Napriek tomu, že Emma Watson stále vyzerá pomerne dievčensky, o chvíľu oslavuje 30 rokov. Jej výzor ju predurčuje k tomu, že hráva mladšie aj staršie úlohy a tiež k tomu, že na mužov pôsobí ako niekto, kto potrebuje ich ochranu. A to sa veru páči! Jemné pehy jej ostali, útla postava takisto a keď prirátame jej sexi rezané pery, je to jedna z najkrajších herečiek.

Z modelky aktivistka
Než bývalá Hermiona naplno rozbehla kariéru, živila sa aj ako príležitostná modelka. To jej pomohlo k viacerým slušným kšeftom s veľkými módnymi značkami, ale sama vraví, že sa viac našla v boji za ženské práva. Je ambasádorkou Dobrej vôle Organizácie Spojených národov pre ženy, takže absolvuje prednášky, venuje sa pomáhaniu a veľa cestuje. Aj preto točí o čosi menej ako kedysi.

Z partnerky single žena
Britská hviezda má za sebou pomerne slušné množstvo vzťahov s mužmi, no väčšina z nich netrvala dlho. Šepká sa aj o dávnom romániku s princom Harrym, ale takéto dohady sú už minulosťou. Vo veku takmer 30 rokov je Emma Watson single a ako sa vyjadrila, je šťastne zadaná sama so sebou. Ako to však v šoubiznise i živote chodí, je len otázkou času, ktorý fešák jej toto tvrdenie vyvráti.

V galérii môžete vidieť, ako šiel čas s Emmou Watson. Kedysi dievčatko, dnes poriadna kočka.