MENU
Menu

Sex a flirt FOTO: Jedna krajšia ako druhá: Sexi sestry zaplavili šoubiznis

Svetový šoubiznis je plný krásnych žien. Modelka Gigi Hadid, herečka Kaley Cuoco či speváčka Jessica Simpson sú len niekoľkými príkladmi, no práve ony sú niečím výnimočné. V rodine totiž nie sú jedinou sexi kosťou, ale majú aj rovnako príťažlivú sestru.

FOTO: Jedna krajšia ako druhá: Sexi sestry zaplavili šoubiznis
Sesterských dvojíc je medzi známymi ženami pomerne dosť a mužské oko poteší nejedna z nich. Spomínaná Gigi Hadid má po boku sestru Bellu, ktorá je rovnako úspešnou modelkou a tiež rovnako príťažlivou. Stačí si len vybrať, či ste viac na blondínky alebo brunetky.

Naozaj dobré gény sa dedili aj v rodine Simpsonových - nie tých kreslených, ale skutočných rodičov známej Jessicy a jej sestry Ashlee. Obe majú talent na hudbu a herectvo, ale navyše aj sexepíl, ktorý im pomohol zviditeľniť sa. Jedna je typická sexbomba, druhá má nádych rebelky. Takže ktorá to u vás vyhráva?

FOTO: Vtedy a dnes: Ktorí herci stvárnili hviezdy z rokov 60-tych?

Sestrami hodnými pohľadu sú aj herečky s priezviskom Cuoco. Ak netušíte, koho máme na mysli, tak ide o Penny zo seriálu Teória veľkého tresku, ktorá je jednou z najsexi báb seriálového sveta. Dobrou správou je, že jej sestra vyzerá veľmi podobne, len nosí inú farbu vlasov. Ako bok po boku vyzerajú, môžete vidieť v galérii pod článkom.

Neprehliadnite tam ani ďalšie sesterské dvojice, ktoré okrem iného vynikajú príťažlivým vzhľadom. Nepochybujeme, že dve sexi baby sú vždy lepšie ako jedna.

Autor: ling
Foto: Youtube

DISKUSIA
31.10. 2019 13:00
Diskusia