MENU
Menu

Sex a flirt FOTO: Extra malé bikiny pre extra veľkú porciu príťažlivosti

Výrobcovia sa predháňajú v tom, kto vyrobí čo najmenšie bikiny. Ich účel je jasný: zahaliť skutočne iba to, čo by cenzori na sociálnych sieťach neponechali odhalené. Ide samozrejme o partie, ktoré môže žena bez rizika ukázať v skutočnom živote len na nudaplážach, inak jej hrozí pokuta. FOTO: Najsexy bikiny momenty v dejinách filmu

Spomeniete si ešte na doby, keď bola v móde miniaturizácia mobilov? Tie časy sú dávno preč a mnohí ľudia dnes siahajú po zariadeniach s väčšími displejmi. Miniaturizácia však našťastie nezmizla, len zmenila pôsobisko. V súčasnosti úraduje vo svete bikín a je to trend, ktorý sa nám naozaj páči.

FOTO: Extra malé bikiny pre extra veľkú porciu príťažlivosti

Ich účel je jasný: zahaliť skutočne iba to, čo by cenzori na sociálnych sieťach neponechali odhalené. Ide samozrejme o partie, ktoré môže žena bez rizika ukázať v skutočnom živote len na nudaplážach, inak jej hrozí pokuta.

FOTO: Najsexy bikiny momenty v dejinách filmu

Je to však aj druhá stránka veci, a tou je snaha žien kupovať si o číslo či niekoľko čísiel menšie plavky. Jednoducho také, z ktorých pri neopatrnom pohybe musí niečo vyskočiť. Hlavne, aby na pozornosti chtivé slečny niekto pozeral. Musíme uznať, že snaha im vychádza, ako sa môžete presvedčiť v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Chive

DISKUSIA
3.8. 2019 22:00
Diskusia