MENU
Menu

Sex a flirt FOTO: Bella je vraj najsexy ženou sveta, súhlasíte?

Vnímanie krásy je síce čisto subjektívne, mnohým ľuďom to však nebráni vo vyslovovaní najrôznejších súdov. Istý plastický chirurg z Londýna, ktorý sa radí k svetovej špičke v „skrášľovaní" sa napríklad nechal počuť, že najsexy ženou sveta je modelka Bella Hadid.

FOTO: Bella je vraj najsexy ženou sveta, súhlasíte?
Doktor Julian De Silva sa podľa vlastných slov spoľahol na mapovanie čŕt tváre, ktoré je odvodené od takzvaného „zlatého rezu". Ide o iracionálne číslo, ktoré za krásne považovali už antickí Gréci, a má hodnotu približne 1,618.

FOTO: Krásky v topánkach s opätkami vám zmenia deň na nepoznanie

Bella Hadid podľa De Silvu vyhrala na celej čiare. V rebríčku dokonalosti vraj dosiahla 94,35 percenta, pričom úplne najdokonalejšou je vraj jej brada. Tá má hodnotenie 99,7 percenta, od ideálu sa teda odchyľuje naozaj minimálne.

Na ďalších priečkach De Silvovho rebríčka sa umiestnila Beyoncé, Amber Heardová a Taylor Swiftová. Bellina starši sestra Gigi Hadid sa nedostala ani do prvej desiatky. Fotografie „najsexy ženy sveta" nájdete v našej galérii. Súhlasíte s De Silvovým hodnotením? Dajte nám vedieť v komentároch.

Autor: Liam
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
27.10. 2019 17:00
Diskusia