Veková hra

Možno poznáte klasické fetišistické hry profesií ako sestrička, učiteľka, alebo policajtka a iné. No zaujímavý je aj age fetiš. Tu ide o vek. Dvojica je v hranom vekovom rozdiele a zachytáva to scénky od syna s nevlastnou mamou až po bábätko, ktoré si skutočne oblečie plienky, aby ste mali zážitok skutočný. Že to je na hrane? Ale presne o tom fetiš je.

Balónový fetiš

Mnohých dokonca skutočne vzrušuje prítomnosť balóna. Je to niečo ako latex, akurát s balónom nesúložíte. No je súčasťou obtierania sa o pohlavie, jeho hladkanie ,stláčanie pokojne aj hranie sa s balónmi s partnerom v nahote. Skúste si to. Okrem vzrušenia to bude aj zábava.

Výmena šiat

Nemusíte mať pocit, že chcete byť ženou v realite, ale veľmi obľúbený fetiš je dať si na seba ženské doplnky. Je to pre mnohých mužov skutočný zážitok mať na sebe silonky, tangá, podprsenku, blúzku. Nie, nie ste inak orientovaný, jednoducho si len užijete fetiš ženského oblečenia na vlastnej koži. Ak má pre to partnerka pochopenie, mnoho mužov práve v tejto výmene nájde zaľúbenie.

Fetiš ochlpenia

Čím viac ochlpenia, tým viac vzrušenia. Napriek spoločenským tlakom na holenie, štúdia YouGov Body Image Study z roku 2021 ukázala, že 35 percent Američanov uprednostňuje, ak sa ženy holia, zatiaľ čo sedem percent uviedlo, že by sa holiť nemali. Je to dosť percent mužov, ktorí chcú mať ženu, ako ju pán boh stvoril. Verte či nie, chlpy sú skutočne dosť silný fetiš. Rovnako ako ženské vlasy.

Knismolagnia  

Ide o fetiš, pri ktorom ľudia získavajú sexuálne potešenie z pocitu šteklenia iných alebo len z toho, že sa pozerajú, ako niekoho šteklia. Je to v podstate výraz pre vzrušenie šteklením. Tento fetiš často nezahŕňa žiadnu sexuálnu aktivitu a ľudia môžu dosiahnuť orgazmus iba zo šteklenia.