MENU
Menu

Sex a flirt Explozívne silný orgazmus? Vieme, ako na to

Toto bude pre skutočných chlapov. Ako môžete dokonale ovládnuť moment vyvrcholenia, dosiahnuť silný orgazmus a diaľkový výstrek semena? Existujú rôzne techniky a prostriedky. My sme pre vás vybrali tie najlepšie.

Sex je o výsledkoch

Veľkosť penisu, kvalita erekcie a dosiahnutie orgazmu je len niekoľko parametrov, ktoré mužov zaujímajú v súvislosti s ich sexuálnymi výkonmi. Tým ďalším je sila výronu semena. Ak chcete zažívať naozaj explozívne silný orgazmus, vyskúšajte niektorú z nasledujúcich účinných techník či prostriedkov.

#1 Masturbácia

Viete, že až 75 % mužov dosiahne pri masturbácii orgazmus už do dvoch minút? To je samozrejme pri bežnom sexuálnom styku s partnerkou viac ako nežiaduce, pravidelná masturbácia však funguje ako prevencia pred zlyhaním erekcie a pomáha trénovať oddialenie ejakulácie. Vďaka masturbácii tak dokážete prežiť oveľa intenzívnejší orgazmus.

Explozívne silný orgazmus? Vieme, ako na to
Zdroj: Pexels.com

#2 Masáž prostaty

Máte voči tejto sexuálnej technike predsudky? Zbavte sa ich. Práve masáž prostaty vám dokáže priniesť mimoriadne intenzívny sexuálny zážitok. Dôležité však je, aby ste ju vykonávali správne - či už vy sám alebo vaša sexuálna partnerka. Prostatu môžete stimulovať buď vonkajšou alebo vnútornou masážou. Najlepšie je, ak začnete vonkajšou masážou - teda masírovaním hrádze, miesta medzi semenníkmi a análnym otvorom. Vnútorná masáž prostaty cez konečník je ešte omnoho intenzívnejšia.

#3 Tantra

Ak dokážete predĺžiť prežívanie rozkoše na dlhší čas, prežijete silnejší orgazmus. Takéto zážitky si môžete užiť prostredníctvom tantry. Tantrické techniky niektorým mužom dokážu privodiť dokonca multiorgazmus.

#4 Tabletky na erekciu Erexan

Skúste si zaexperimentovať aj s Erexanom. Tento výživový doplnok dokáže znásobiť váš sexuálny zážitok. Napomáha totiž k vzniku energie a vplýva na využívanie kyslíka a k podpore stimulácie testosterónu. S Erexanom teda dosiahnete oveľa vyšší sexuálny výkon, na aký ste boli doteraz zvyknutý. Vaša erekcia bude dlhšia, silnejšia a intenzívnejšia.

Nebojte sa teda experimentov a zintenzívnite svoje sexuálne zážitky. Určite neoľutujete :-)

DISKUSIA
7.1. 2019 11:23
Diskusia