Čo nám hovoria erotické sny?
Vo všeobecnosti majú erotické sny niekoľko rovín. Nie je až tak podstatný obsah snu ani osoby či obsadenie. Preto sa netreba hneď vydesiť, ak vám do sna príde osoba, s ktorou by ste sex v realite mať nechceli. Sny nie sú tak priamočiare ako medziľudská komunikácia. Preto na ne treba pozerať s nadhľadom.

Vo všeobecnosti erotika v snoch znamená pretlak sexuálnej túžby, čo je zjavné. No môže naznačovať aj túžbu po priateľstve, zblížení, porozumení, dokonca aj to, že potrebujete niečo zmeniť na vlastnom vzhľade. Na druhej strane nikto nemôže povedať so stopercentnou istotou, čo vám sen chce povedať. Isté indície však môžu veľa naznačiť.

Sex s bývalou
Prvým vysvetlením je, že vám chýba jej rozkrok. Sú tu ale aj iné príčiny. V tomto prípade je možné, že chcete niektorú jej kvalitu alebo vlastnosť opäť pritiahnuť do života. Prípadne sa o ňu sami obohatiť.

Sex s neznámou kráskou
Kto by o takomto zážitku rád nesníval aj s otvorenými očami. Avšak v ríši snov môže naznačovať aj túžbu po dobrodružstve. Ruku na srdce, nežijete príliš monotónne? Zároveň môže naznačovať aj to, že túžite zmeniť svoj zjav. Projekcia krásky pri sexe totiž môže znamenať, že si z tej krásy chcete niečo ukoristiť. A to práve prostredníctvom sexu.

Sex so staršou
Máte nenaplnené ambície. Chcete sa kariérne vyštverať po rebríku, kde vám niekto stojí v ceste. Ak máte šťastie a ide o staršiu nadriadenú, vždy je možné spojiť príjemné s užitočným. Áno, takýto sen zažiť v skutočnosti nemusí byť rozhodne zlé. Ide však o časté sny ľudí, ktorí nevedia, ako sa pohnúť pracovne z miesta.

Podvádzate partnerku
Ide o sen, v ktorom sex strieda pocit, že ste skutočným neverníkom a začínate mať zlé svedomie. Zadaní muži často nemajú veľa možností, ako si užiť inak ako pri snívaní. Ak je však zároveň sen spojený s odhalením, môže naznačovať, že ste vo vzťahu s niečím nespokojný a chcete, aby si to vaša polovička všimla skôr, ako sa z nepríjemnosti vyvinie naozajstný spor.