MENU
Menu
Ľad v posteli.

Sex a flirt Erotické pomôcky za babku: Máte ich doma a poriadne nimi okoreníte šantenie

Sex môže byť vzrušujúci, či máte 20, 40 alebo aj 60 rokov. Stačí, keď nedáte šancu rutine a z času na čas vytiahnete nejaký nový trik. Napríklad v podobe pomôcky, ktorá to v posteli príjemne okorení.

Sexshop je zrejme prvá vec, ktorá vám napadla, ale nemusíte doň hneď utekať a míňať desiatky eur. Aj doma nájdete dostatok erotických hračiek, ktoré poslúžia rovnako dobre a navodia potrebné vzrušenie. Skúsite?

Chladivé
Zima možno nepôsobí sexi, ale ak ju prinesiete do postele, je to celkom iná vec. Kocky ľadu na jej tele spôsobia zaručené vzrušenie, ktoré pripomína hry z erotických filmov. A to nie je na zahodenie.

Hrejivé
Aj opak ľadových kociek je tým, čo môže pridať na erotike. Pohrávanie sa so sviečkou a kvapkajúcim voskom však nie je pre každého, takže opatrne. Na začiatok je ideálne skúsiť to vo vani, aby bola pokožka vlhká a telo sa dalo hneď aj schladiť. Navyše vaňa obložená malými vonnými sviečkami pôsobí aj dostatočne romanticky.

Vibrujúce
Ženy a vibrujúce hračky sa majú v láske, tak jej pokojne doprajte aj niečo takéto. Stačí napríklad elektrická zubná kefka, ktorou sa dá cez nohavičky - kvôli hygiene - celkom efektívne dráždiť to správne miesto.

Zasúvacie
Vibrátor možno napodobniť aj vďaka jeho tvaru. Pohľadajte doma niečo tvrdé, dlhé a pomerne hladké, na čo sa dobre navlieka kondóm. Asi žiadne prekvapenie, že ideálna je uhorka či banán, ktoré môžu v spálni rozprúdiť celkom novú náladu.

Chutné
Keď už sme pri jedle, možno ho využiť aj ďalším spôsobom. Dá sa poukladať na partnerkino nahé telo a ochutnávať, ak si zvolíte tekutú čokoládu, pokojne kreslite a zlizujte. Chutných nápadov je množstvo.

Masážne
Erotickú náladu podporí aj dobrá masáž. Jej intenzite dopomôže olej, vonné maslo či gél, do rúk si takisto môžete vziať niečo na stláčanie, resp. uvoľnenie tela. Aby bolo masírovanie skutočnejšie a viac sa jej páčilo.

Šteklivé
Erotika a zábava idú ruka v ruke, preto nie je na škodu partnerkino telo trošku poštekliť. Pierko, štetec či šatka sú tým pravým, čo sa jej bude jemne kĺzať po pokožke a spôsobovať zimomriavky.

Zväzujúce
Kto to má rád trochu drsnejšie, ten sa môže doma porozhliadnuť po veciach na zväzovanie. Spomínaná šatka poslúži aj v tomto prípade, takisto to môže byť kravata alebo obyčajné tričko. K posteli si ju pripútate hocičím a zvyšok je na vás. 

Výchovné
Ak sa vám žiada na bolesti trochu pridať, vezmite z kuchyne napríklad varešku. Jedna “výchovná“ po zadku je v tej správnej chvíli doslova erotickou rozbuškou.