MENU
Menu

Sex a flirt Erotické hry, ktoré vzrušia aj pobavia. Skúste ich s partnerkou

Čaká vás spoločný večer a vy to chcete zahrať inak ako na film a romantiku? Veď aj z krásnych chvíľ sa stane stereotyp, ak majú priveľa opakovaní. Takže dnes to skúste inak. S vtipom aj iskrou erotiky.

Erotické hry, ktoré vzrušia aj pobavia. Skúste ich s partnerkou
Vyzliekacie niečo
Hovorí sa obvykle o vyzliekacom pokri, ale poker je v našich končinách rozšírený asi tak ako šach v kasínach. No pre pekný večer si môžete zvoliť na vyzliekanie akýkoľvek typ spoločenskej hry. Od Človeče nehnevaj sa cez karty až po vyhraté partie v šachu. Je to na vás. Dokonca aj Scrabble sa dá hrať tak, aby na babe neostali po konci prvej hry ani nohavičky. Je už na vás, ako si nastavíte pravidlá, ale dbajte na to, aby ste nemuseli hrať dve hodiny, kým si rozopne podprsenku.

FOTO: Priznania pornoherečiek: toto sú ich obľúbené polohy

Hra na niekoho
Ako malí sme sa hrávali na rodičov, na doktorov, na všemožné profesie, tak prečo na to rezignovať, keď sa už konečne môžete dostať aj ďalej ako len po nevinné pozeranie? Preto si pokojne spravte večer v znamení sekretárky, pracovníka záchrannej služby, opatrovateľky alebo hodinového manžela. Bude to o vtipe o vžívaní sa do úloh a hlavne o dobrom a kvalitnom sexe na záver. Pretože to bude iné. Vy budete iný, aj partnerka o niečo odlišnejšia.

Čo o vás prezrádza obľúbená sexpoloha?

Začnite sa baliť na verejnosti
Nie je to zlé a je to veľmi zábavné. Zahrajte sa na rande napríklad v plnom bare. Môžete prísť spolu, ale ešte lepšie je, ak príde ona trochu neskôr, prisadne si k vám a vy začnete s rozhovorom, ako na prvom rande so ženou. Môže to byť skutočne zábavné sa takto vracať v čase. A čo na tom, že sa poznáte už roky? Možno aj tak prídete na niečo, na čo by ste inak neprišli a navyše sa vynikajúco zabavíte.

Čo robiť, keď je ona hore? Neležte ako mŕtvola

Testujte erotické hračky
Je to trochu finančne náročnejšia záľuba, ale prečo si ju raz za čas nedopriať? Kúpte si erotickú hračku vyskúšajte, čo všetko sa s ňou dá robiť. Môže ísť aj o maličkosť. Ale možno jej nájdete aj iné použitia ako tie, ktoré to boli doteraz. Bude to vtipné a vášnivé objavovanie. To garantujeme. Najlepšie je vyberať aj hračky také, pri ktorých ten druhý nebude hneď vedieť, na čo slúžia. Tam začína ešte lepšia zábava.

DISKUSIA
4.11. 2018 18:00
Diskusia