Hry s voskom

Ideálne na zimné obdobie. Nielenže zahrejú, ale sú skvelé aj na to, aby ste ukázali partnerke, že nie ste len na nežné predohry. Pretože vosk páli a kvapkať ním po tele znamená trochu bolesti. Súčasne ale aj značnú dávku kreativity a jemného úvodu do perverzenejších praktík zo žánru sado – maso. Využiť môžete aj viacero druhov sviečok a prirodzene aj viacero farieb. Potom môže byť takéto kreslenie dokonalým umeleckým zážitkom. Prirodzene aj erotickým.

Vyzliekací poker

Môže byť aj úplne iná kartová hra. A nemusí byť dokonca ani kartová. Dôležité iba je, aby bola o niečo rýchlejšia ako šachová partia, pretože cieľom je pri každej výhre dať dole zo seba kúsok oblečenia. Pri šachu by ste boli oblečení až do jari. Ak však zvolíte správnu hru a budete sa navzájom postupne odhaľovat, pozorovať svoje nahé telá a obdivovať sa, prípadne dotýkať, uvidíte, že zažijete vzrušenie, ktoré sa len tak nedá zažiť na počkanie. Ukazovať svoje krivky a hrať hru v nahote je pre niekoho trochu za čiarou, ale o to je to vzrušujúcejšie.

Sex v oblečení

Nemusí byť vzrušujúce len to, keď sa vás partner dotýka v nahote. Samozrejme, dve nahé telá prinášajú extrémnu dávku potešenia aj vzrušenia. No zima priam volá k sexu, kedy si partnerka dá akurát tak pančuchy pod zadok a vy si rozopnete zips na nohaviciach. Výsledkom môže byť pekný a rýchly sex napríklad aj v okne, vonku, na svahu, kdekoľvek kde sa vám bude chcieť oddať vášni. Riziko, že vás niekto uvidí stimuluje vzrušenie aj počas zimy.