Je to anál, aj nie je
Ani nevyzerá ako sexuálna pomôcka, kým naplno neukáže, čo dokáže. Ženy sa obvykle na análny sex pozerajú cez prsty a závoj bolesti, ale ide o omyl, ktorý rozšírili do sveta muži s necitlivými nástrojmi. Stimulácia konečníka je pre ženy veľmi príjemná, ak sa robí s citom. Práve na to slúži análny kolíček. Dokáže vniknúť na správne miesta s ľahkosťou a tam spraviť žene úsmev na tvári.

Stimulácia inak
Análny kolíček pre začiatok môže byť menší, ktorý veľmi ľahko vnikne do zadočku a žena sa s ním cíti komfortne. Umožníte jej tak ochutnať slasť dráždenia análneho otvoru a ešte bude aj krásna. Pretože análne kolíčky sa vyrábajú s efektným prevedením a dokonca na konci aj so vsadeným šperkom. Nahá žena tak má možnosť byť v posteli ozdobenou a to sa jej bude značne pozdávať. Navyše zavedenie análneho kolíčka nebolí, prináša len vnútornú slasť kvôli dráždeniu vagíny z opačnej strany.

Príprava na radovánky
Análne kolíčky sú rôznych veľkostí. Oplatí sa začať tými menšími, ktoré partnerke predstavia nové možnosti jej tela. Postupom času môžete investovať do väčších a keď dosiahne veľkosť vášho penisu, je pripravená na skutočný análny sex, ktorého sa možno doteraz bála. Análny kolíček je pritom omnoho bezpečnejší ako experimenty s inými predmetmi. Neporaní sliznicu a ani sa nemusíte báť, že ho „stratíte“. Má totiž na konci zábranu, ktorá zabráni nechcene hlbokému prieniku.

Nebude len pre ňu
Análny kolíček je unisex hračka. Nemusia ho používať len ženy, ale v rámci milostných hier veľmi dobre poslúži aj nám mužom. Jeho tvar je totiž určený nielen na dráždenie ženskej vagíny zo strany konečníka, ale u mužov dráždi bod P, teda prostatu. Sex sa v takom prípade stáva dokonalým zážitkom. Máte možnosť si prežiť neskutočný slasť, alebo umožniť partnerke aby vás rozmaznávala aj inak ako doteraz. Tak prečo neskúsiť niečo nové?