Orgazmus prakticky bez dotyku

V bežnej milostnej praxi sme zvyknutí na priamu úmernosť, že čím viac trenia, tým viac potešenia. Sexuologička Jaiya Maová však objavila možnosť, ako si zvýšiť potešenie zo sexu aj bez toho, aby ste na to išli starým „ošúchaným“ spôsobom. Bude to ideálna hra na dlhé zimné večery, ale podľa nej vám pomôže aj v inom, ako len dosiahnuť orgazmus.

Hra zmyslov

V jednej z epizód dokumentu Sex, Love & Goop, ktorý je možné vidieť na Netflixe sexuologička opisuje, ako pomohla dvojici dosiahnuť energetický orgazmus a zlepšilo im to nielen sex ale aj vzťah. Čo to vlastne ten energetický orgazmus je? V prvom rade ide o zosilnenie pocitu, ktorý ste zažili pri prvej puse s novou frajerkou. Skúste si naň spomenúť, precítiť ho, prežiť v mysli a uvidíte, že vám naskočia na tele minimálne zimomriavky. A to ste sa nikoho ani nedotkli. „Ide o tú zbierku pocitov, keď je vo vzduchu priam cítiť erotická energia a je možné s ňou pracovať prakticky bez dotyku,“ hovorí Maová.

Objavte nové cesty v záhrade rozkoší

Pochopiť princíp energetického orgazmu nie je tak zložité, ale nie je to ani hra na jeden večer. Jaiya Ma upozorňuje, že preladiť sa z čisto fyzického do energetického módu chce trochu snahy a vytrvalosti. Začnite tým,, že sa s partnerkou vyzlečiete, budete si pozerať do očí, môžete sa držať za ruky. Potom si spolu zaspomínajte práve na tie prvé vzrušujúce chvíle, na energiu prvého bozku, dotyku, prvého sexu, alebo krásneho milovania. Precíťte obaja spoločnú energiu týchto zážitkov. Až budete cítiť, ako vaše telá doslova vibrujú. Potom si jeden z partnerov ľahne a druhý prechádza nad jeho telom a erotogénnymi zónami len pár milimetrov nad pokožkou. Budete to vnímať ako vibrovanie, ako magnetizmus, ktorým zvýšite telesné receptory len dotykom erotickej energie.

K orgazmu v celom tele

Maová radí, že si môžete vymieňať pekné slová, jemne prechádzať magnetickou energiou po tele a uvidíte, aké sa začnú diať veci. Spojila techniky tantry a moderného vnímania sexuality. Výsledkom je, že správnou energetickou masážou a navodením vhodnej erotickej atmosféry je možné dosiahnuť orgazmus v celom tele a to len na základe erotického magnetizmu.

Táto technika samozrejme nevyžaduje, aby ste ju využívali vždy. Je skvelé sa pomilovať aj klasicky, ale ide o super spôsob na oživenie sexuálneho života, prehĺbenie vzťahu aj prežitie novej dimenzie orgazmu.