Jedzte ľahko

Pred milostným výkonom si nedávajte žiadnu ťažkú večeru. Dôvod? Na jej spracovanie bude potrebovať žalúdok krv, ktorá by sa zišla penisu. Navyše ak budete mať ťažké jedlo v žalúdku, váš výkon nebude ani obstojný. Je to totiž tak trochu ako s cvičením. Nesmiete byť prejedený. Lepšie je si dať šalát, niečo ľahké, bielkoviny aj sacharidy. Lepšie je dotlačiť sa po výkone.

Dajte si studenú sprchu

Ideálne pred sexom. Je to dobré na to, aby ste prebudili telo k životu. Studená sprcha nakopne váš krvný obeh, rozprúdi lymfu a pomôže vám prekonať únavu, ktorá dokáže byť napríklad dôvodom, pre ktorý sa vám už druhý raz v priebehu krátkeho času nepostaví.


Prvý raz rukou v nohavičkách: Čo robiť, aby sa partnerka potešila?

Meditujte

Znie to ako vtip, ale meditácia skutočne pomáha dosiahnuť druhú erekciu rýchlejšie. Napríklad 15 minút pred tým, ako k vám príde partnerka, meditujte. Sústreďte sa na dýchanie. Okysličíte si pravidelným dýchaním telo a svaly, čo zlepší vašu fyzickú pripravenosť na výkon. Súčasne meditácia zníži mieru stresu a budete sa cítiť uvoľnenejší. V krvi vám poklesne kortizol, čo znamená, že penis bude omnoho flexibilnejší k návratu erekcie. Je to tajný tip, ktorý mnoho mužov nepozná, ale skvele funguje.

Pomôžte si partnerkou

Sexuálne vzrušenie je závislé aj od stimulácie. No a nikto sa nemôže čudovať, že mu vzrušenie nenabehne, ak partnerka nebude pôsobiť dostatočne vzrušujúco. Jasné, že po týždni abstinencie budete ako skala, už keď si dá len nohavičky dole. No po prvom kole potrebuje vytiahnuť silnejšie zbrane, aby váš organizmus opäť navnadila. No a vtedy k slovu môžu prísť fetišistické doplnky, korzety, topánky, pančuchy, jednoducho to, čo vás na žene vzrušuje. Uvidíte, ako rýchlo vám zo pôjde „hore“ a viac ráz.


Fajčenie vs. výkon v posteli: Možno ani netušíte, ako veľmi si škodíte 

Cvičte a stimulujte testosterón

Toto je dlhodobá úloha. Pretože to, ako budete výkonný dnes večer je výsledok dlhodobého procesu. Nie všetko sa dá spraviť zo dňa na deň. Avšak ak budete vykonávať silové cvičenia, prirodzene tým stimulujete tvorbu testosterónu. A práve od jeho hladiny závisí, ako rýchlo váš penis príde k erekcii. Čím viac, tým bude samozrejme čas k dosiahnutiu tvrdosti nižší.