Nebojte sa pritvrdiť
Sexuologička Sadie Allisonová hovorí, že úspechy filmov a kníh o drsnom sexe nie sú na príčine toho, že ľudia sa o tvrdší sex viac zaujímajú. Práve naopak, dosiahli úspech preto, že ľudia po takejto forme obšťastňovania túžia čoraz viac. Ako teda začať a nevyzerať ako amatér? Aby partnerka nevyzerala po dobrom sexe, ako po drsnej výmene názorov? Pretože ako má boj v ringu svoje pravidlá, aj sex s príchuťou bolesti je nutné podriadiť systému, ktorý vypracovala Sadie Allisonová.

Začnite spankingom
Zjednodušene povedané: vycápte ju po zadku. Je to najmenej násilná forma drsnosti, neostávajú po nej stopy a zistíte, či ste na správnej vlne. Pritom nejde len o capkanie holou rukou. Ak sa jej táto podoba pikantéria zapáči, máte k dispozícii trstenice, bičíky, celú sadu možností, ako jej spraviť zadok červeným.

Zviazanie
Opäť menej násilné, ale na rozbúchanie srdca hladného po drsnej erotike presne to pravé orechové. Použite povrazy a uviažte jej ruky za chrbtom, alebo na bruchu. Pokojne jej spútajte aj členky. Namiesto povrazu môžete použiť aj putá, len pozor, aby ste od nich nestratili kľúče. Spútanie mnohým ženám otvára srdce aj mušličku.

Potiahnite jej vlasy
Na vlnu BDSM vás môže preniesť aj obyčajná praktika potiahnutia vlasov. Stačí ak si dá vlasy do copu a vy sa k nej prikradnete odzadu. Poriadne ju uchopte a vyťahajte ju ako kedysi spolužiačku na základnej škole. Vtedy to nevedela poriadne oceniť, ale dnes bude vďačná. nebojte sa, nebude žalovať mame. Maximálne sa pochváli kamarátke, aké to bolo dobré.

Mrazené hračky
Na rozpálenom tele použiť zamrazené erotické hračky je celkom zaujímavý úvod do BDSM. Ideálne je použiť kovové dildá, ktorými prejdete po tele partnerky, spravíte jej masáž bradaviek, alebo ich pomaly zavediete do vagíny, prípadne do iných otvorov. Okamžite zacíti zmenu, jemnú bolesť a to u mnohých žien vyvolá na ich ohanbí doslova potopu. Ak zistíte, že toto je cesta, pokojne pokračujte v experimentoch s teplom a chladom.