MENU
Menu

Sex a flirt Dozreli ste na vzťah, alebo si musíte ešte užívať? Zistite to

Sú dva druhy mužov. Tí, ktorí už očakávajú niečo hlbšie a tí, ktorí ešte premýšľajú rozkrokom, potrebujú sa zabaviť, vyblázniť, ako sa povie, upokojiť hormóny. A ako zistiť, do ktorej kategórie patríte? My vám to pošepneme.

Nedoprajete si nežnosti aj mimo postele. Zdroj foto: Shutterstock
Nedoprajete si nežnosti aj mimo postele. Zdroj foto: Shutterstock
Je to dôležité
Vedieť, kam patríte, je životne dôležité. Pretože z toho vyplýva, či napríklad nepodvediete ženu, ktorá mohla byť láskou vášho života a na druhej strane sa nezaviažete sľubom k tej, ktorá mohla byť len prechodnou stanicou. Preto dobre počúvajte svoje telo a pár chlapských rád do života.

Ako randiť so staršou ženou: Čo na ňu (ne)zaberie?

Túžite po niečom viac
Zrazu vám sex príde ako super, ale nie ako všetko. Chcete niečo viac ako ženu, ktorá bude dávať nohy od seba na počkanie. Chcete okrem zábavy aj partnerku, ktorá vám porozumie a keď sme už pri tom sexe, tak chcete skúsiť aj praktiky, ktoré sa s kamarátkami na sex nerobia, ale vyžadujú si skrátka niečo viac. Ak je pre vás sex len niečím, čoho máte stály nedostatok, na iný ako sexuálny vzťah máte ešte čas.

Chyby, vďaka ktorým príde na prvom rande o partnerku

Začnete používať svoje srdce
To skutočné srdce. Nie to, ktoré sa vám rozbúcha, keď vidíte peknú ženu. Zrazu máte pocit, že na to, aby vám bolo so ženou dobre, nepotrebujete nutne sexuálne vyžitie. Nie je to žiadna slabosť, je to jednoducho pocit, že by ste mali radi niekoho stabilnejšieho.

Prestávate hodnotiť len miery
To, že po pekných ženách budete škúliť celý život, je jasné. No príde čas, keď krása nebude hlavným motorom výberu ženy. Ten pocit sa dostaví, ak si užijete dostatok krások a zistíte, že hľadáte v žene aj niečo viac ako len sexy línie. Vtedy je ten správny čas nájsť si ženu pre vážny vzťah. Ak sú pre vás ženy stále v oblasti vektorového videnia, tak si to užite a partnerku si nájdite až pri zmene optiky.

Kedy vyznať žene lásku? Spoznajte ten správny čas

Potrebujete zdieľať vášne
A nielen tú jednu. Zrazu chápete, že kamaráti sú fajn, ale vy by ste nechceli byť s nimi neustále na horách, na bicykli, pri športe. Zatúžite mať skrátka ženskú partnerku. Pokiaľ sú pre vás priatelia na prvom mieste, tak je to ešte stále v štádiu zábavy. Ak už chápete, že aj ženská spoločnosť má svoju hodnotu, poďte do vzťahu. No až tak dlho neotáľajte, aby ste neostali posledný z parite a všetky pekné a dobré baby už budú rozobrané.

DISKUSIA
7.2. 2019 13:00
Diskusia