MENU
Menu
Sex

Sex a flirt Dovolenka v sex rezorte: Kde chlapa čakajú najlepšie dni v živote?

Toto nie je obyčajná nudapláž. Nie je to hotel, kde budete tajne okukovať ženy, ktoré sa odvážili byť hore bez. Sú to miesta, ktoré do bodky spĺňajú definíciu raja. Sú tu ženy hladné po rozkoši s otvorenou náručou aj nohami. Sex rezorty, kde všetci majú jediný cieľ, užiť si all inclusive sex.

Hedonism II
Najznámejší sexrezort nielen na Jamajke, ale aj vo svete. Už názov napovedá, že to je miesto plného užívania si rozkoší. V hoteli sú aj časti a pláže pre oblečených, ale väčšina klientov počíta s tým, že plavky sa tu nechávajú na izbe. Hotel má okrem klasického vybavenia prímorských hotelov aj miestnosti na BDSM, rovnako aj na swingers akcie. Stačí len vojsť, netreba ani zaklopať.

Desire Riviera Maya Resort
V Mexiku je vždy dobre a na Puerto Morelos vám bude najlepšie. Teda ak milujete sex a všetko s ním spojené. Tento hotel ponúka nielen luxusné ubytovanie a hotely, ale aj pláže dokonale upravené na sex, priestory na milovanie pod holým nebom a rovnako aj animátori tu nevedú hostí len k tomu, aby tancovali na obohraté pesničky, ale inšpirujú ich na poriadne divoké sexuálne párty, orgie aj výmeny.

Temptation Cancun Resort
Ďalší dôkaz o tom, že v Mexiku si ľudia vedia užívať. Hotel je už vo svojej filozofii vnímaný ako ihrisko pre dospelých. A to aj vrátane sexy bazéna, kde sa chodí zásadne bez plaviek. Nájdete tu slobodné ženy, čo prahnú po sexe, ale aj páry, ktoré vždy hľadajú spoločnosť aj do postele. Chýrnou je aj známa reštaurácia, ktorá sa volá jednoducho She. Servíruje jedlá, ktoré nielen nasýtia žalúdok, ale aj upgradujú libido. Sú totiž nielen chuťovkou, ale aj afrodiziakom.

Copacabana
Hotelov s podobným názvom nájdete mnoho. Avšak iba jeden je v Kostarike a oplatí sa ho navštíviť. V tejto krajine je sex turistika na vzostupe, pretože baby sú tu pekné a prostitúcia legálna. No a z toho profituje aj rezort Copacabana. Hotel má mnoho možností pre nuda opaľovanie, nuda večierky aj nuda randenie. Navyše disponuje aj širokou paletou personálu, ktorý je ochotný vyhovieť mužom aj párom za slušné peniaze. Noc v luxusnej vilke stojí od 139 dolárov. Plus pár príplatkov, ak chcete all inclusive s kompletkou.

Liberty Inn
Nie vždy robí dobrú krv vyraziť na dobrodružný pobyt s vlastnou partnerkou. No do hotela Liberty Inn určite môžete. Je to hotel hodinový, ale veľmi romantický. Môžete tu ostať aj niekoľko dní, ale izby sú výhradne pre dvojice. Žiadne párty, žiadne skupinové záležitosti, je stavaný na to, aby sa tu zamilované dvojice do sýtosti vybláznili. Nachádza sa v New Yorku a je stvorený na objavovanie nového zmyslu erotiky vo dvojici.