Nemá čas

Doba je taká, že mnohí najskôr budujú kariéru až potom vzťah. A to platí nielen pre mužov, ale aj ženy. Ak má naozaj dobré miesto, chce sa niekam dostať, prípadne ešte študuje alebo veľa cestuje, na budovanie lásky jej veľa času neostáva. Ak si to uvedomí a chce byť fér, zrejme sa s vami rozíde, či už ste pre ňu ten pravý alebo nie.

Prechádza zmenami

V živote príde do cesty všeličo a vzťah to niekedy nemusí ustáť. Ženy sú všeobecne vnímané ako tie senzitívnejšie, čo súvisí aj s intenzívnejším prežívaním životných turbulencií - či už sa dejú v práci, rodine, blízkom okolí alebo hocikde inde. Pokiaľ vaša partnerka prechádza zmenami, ktoré ju výrazne zasahujú, možno vás bude chcieť odpratať z cesty, aby to lepšie zvládla.

Nechce sa viazať

Nie je ničím výnimočným, že stopka príde v naozaj dobrej fáze vzťahu a to z celkom prozaického dôvodu - uvedomí si, že to začína byť vážne a to proste nechce. Niekedy je to o veku, inokedy práve o pocite záväzku, ale v zásade je to len a len o nej, nie o vašom dobrom srdci.

Nevie, čo chce

Ak žena nevie, čo od vzťahu chce, nepomôže ani to, že všetko robíte správne. Jednoducho nie je fokusovaná na lásku vás dvoch a pokojne nechá medzi vás vkĺznuť nejaké to rozptýlenie. A čo sa môže stať? Skončíte skôr, ako jej dokážete, že ste pre seba navzájom skvelou voľbou.

Hľadá dokonalosť

Filmy, seriály, knihy... všetky vymyslené príbehy sú plné dokonalých lások. Nie je tak ničím výnimočným, že žena hľadá práve onú dokonalosť a má svoje nároky poriadne vysoko. Nakoľko však po svete chodia bežní chlapi a nie hrdinovia romantických komédií, nemusí to pre vás dopadnúť najlepšie. Možno bude chcieť hľadať ďalej a nenechá si to vyhovoriť.