MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Sex a flirt Doprajte jej vyvrcholenie lepšie a rýchlejšie, máme overený postup!

Môžete jej navariť luxusné jedlo, zobrať ju na nezabudnuteľnú dovolenku, očariť ju tým najlepším telom. To je však nič v porovnaní s tým, ako sa stane na vás závislá, ak jej privodíte ten najlepší orgazmus, aký kedy s mužom zažila. Dá sa to pekne podľa návodu.

Inšpirujte sa ženskou masturbáciou
Buďte učenlivý a nevrhnite sa na partnerku len podľa svojich predstáv. Niečo by ste mali opozerať aj z toho, ako si to ženy robia samy. Kde sa to naučiť? Nepozerajte profesionálne pornofilmy. Tie sú totiž tak reálne ako skutky Chucka Norrisa. Pozrite sa na amatérky, baby na webkamere, skutočne ženy, ktoré sa rady natáčajú. Ideálne najlepšie na tú vašu, v rámci erotických hier, kde sa oddáte spoločnej masturbácii. Stojí to za potešenie aj inšpiráciu. Vďaka tomu budete vedieť, ako a kde sa ženy správne dotýkať.

Vydráždite jej myseľ
Ak zvládnete stimulovať správne jej telo, ste len v polovici úspechu. Ženský orgazmus totiž na plnohodnotný výbuch potrebuje hlavne myseľ. Sexuálni terapeuti radia každému mužovi, aby predtým, ako sa bude venovať telu, venoval pozornosť ženskej mysli. Áno, nám mužom stačí, že si dá dole podprsenku a naša myseľ je plne pripravená. Lenže u žien je to inak. Potrebujú erotické obrazy, túžbu, dlhú mentálnu prípravu napríklad v podobe správ počas dňa, dotykov, slov pri večeri. Príbehov plných erotiky a vzrušenia, z ktorých doslova zvlhne a následne bude prežívať vyvrcholenie o to intenzívnejšie.

20 minút pozornosti
Presne toľko si bude vyžadovať. Mnoho žien vám povie, že aj rýchlovka je skvelá, ale aj tej rovnako predchádza práve dlhá mentálna príprava. Ak si však chcete dať na žene skutočne záležať, venujte 20 minút pred priamym sexom pozornosť jej telu. Láskaniu, erotogénnym zónam, masáži, vybičujte jej vzrušenie. 20 minút je presne ten čas, kedy vás to ešte bude baviť a ju stihnete správne rozpáliť.

Neuspokojte sa v cieli
Pre nás je orgazmus jednoducho cieľovou páskou. U žien to úplne neplatí. Pre ne je prvý orgazmus len cieľová rovinka. Len čo prejdete, čaká vás ďalší cieľ, a ďalší a ďalší. Doprajte partnerke minimálne dva orgazmy po sebe. Pretože každý je iný, každý jej znásobí rozkoš a vám dáva pomyselné medaile za skvelého milenca.

Použite celé telo
Penis nie je jediný nástroj, ktorým môžete partnerku uspokojiť. Vlastne by ani nemal byť. Máte predsa prsty a jazyk. To sa hodí práve vo chvíľach, keď ju chcete po spoločnom prvom orgazme okamžite naviesť na cestu pokračovania. Zaujímavé je aj začať jazykom pokračovať prstami, penisom a zasa naopak, prípadne zamiešať poradie. Všetko so sebou totiž prináša iné formy dráždenia, čo ženské telo dokonale rozvibruje a ako celom prinesie nevídanú slasť.