Ak zvodne prikývne, kašlite na sviečky, večeru a romantiku. Gate dole a aj nežné pohlavie si občas rado užije tvrdší prístup.

Príležitosť je nutné uchopiť
Večer unavená, ráno nenamaľovaná. Poobede neoholená, počas víkendu ju bolí hlava. Mohli by sme niekoľko strán vymenovávať výhovorky žien, prečo práve nie je čas na sex. Občas sú však v živote chlapa svetlé chvíľky, keď je lono prívetivo otvorené. Presne to je chvíľa, keď je nutné odložiť prácu, knihu, joystick a šupnúť si rýchlu jazdu. Pri otázke, akú polohu zvoliť, netreba zaváhať. Majte ich pripravených niekoľko. Na každú situáciu.

Misionár
Klasika, ku ktorej vám ani príliš netreba. stačí matrac, koberec, poslúži aj gauč, či stolík. Gate dole, kuchyňa hore a nohavičky niekedy stačí len odhrnúť. Je to poloha pre domáce použitie. ľahký prienik, stehná navyknuté. Misionár je skrátka poloha na dlhé maznanie, ale známe územie vás privíta aj na chvíľkové potešenie.

Odzadu a postojačky
Keď chýba súkromie a intímny priestor, chvíľa si priam pýta polohu odzadu. Na stojáka sa síce zvykla jedávať treska, ale kdesi vo firemnej kuchynke si môžete takto vychutnať aj niečo omnoho šťavnatejšie. Napríklad kolegyňu, ktorá už mesiac nemala sex. Iba ju postavíte k drezu a šup na vec. Výhodou je, že jej môžete spredu dráždiť prstami klitoris alebo to nechať na ňu a obaja si užijete krásne, ale rýchle vyvolávanie orgazmu bez ohľadu na prostredie.

Noha v úzkej uličke
Vynikajúca poloha, ktorú poznajú asi všetky letušky biznis triedy. Výhodou tejto polohy je, že sa dá užívať tak nenápadne, ako je to len možné. Napríklad aj na toalete v lietadle, vo vlaku, alebo kdesi medzi regálmi a v skúšobnej kabínke. Stačí málo. Aby sa partnerka oprela chrbtom o pevný podklad a zdvihla jednu nohu čo najvyššie. Uchopte ju a ak máte v láske pančušky a vysoké podpätky, prídete si dvojnásobne na svoje. Vkĺznete do nej s ľahkosťou noža do masla. Stačí chvíľa a odchádzate z miesta ako slušní známi.

Na stole
V živte je potrebné byť pripravený aj na situácie, keď raz budete mať samostatnú kanceláriu a veľký stôl. Takéto prostredie extrémne praje rýchlovke. Stačí partnerku položiť na stôl, zdvihnúť jej nohy a postup už snáď netreba špeciálne vysvetľovať. Azda len dodať, že na rýchlovku je táto poloha vhodná aj v kuchyni, prípadne v aute na zadnom sedadle pri otvorených dverách.