Zahrajte sa nielen v posteli
Ženy na mužoch milujú nielen mužnosť, ale aj hravosť a schopnosť zabaviť ich. Na to sa hodia hry, ktoré môžete večer rozbaliť a stanú sa dokonalým zážitkom. Ak ju zabavíte za stolom, žena vám dovolí hrať sa s ňou aj v posteli. Takže poďme ku konkrétnym návodom.

Šach
Stačí vám jednoduchá šachovnica a o dokonalý večer máte postarané. Navyše šachovnica je dnes úzkoprofilový tovar, pretože po uvedení seriálu Dámsky gambit každý žiadal šachy pod stromček. Ak vytiahnete figúrky, je to ako kus tuzexového tovaru za čias socializmu a hneď máte body navyše. K tomu aj hra je zaujímavá a dostatočne dlhá aj na rozprávanie a spoznávanie, jednoducho randenie.

Aká je to skladba?
Výborná hra pre ľudí, ktorí neustále držia mobil v ruke a pritom ich vie zblížiť. Vyskúšajte si s partnerom schopnosť uhádnuť známe skladby podľa pár sekundovej ukážky. Môže byť zo začiatku alebo náhodne zo stredu. Uvidíte, koľko zábavy si užijete, príjemných okamihov aj spomienok na známe šlágre.

Pravda alebo lož?
Hra trochu odvážna a pikantná na spôsob vadí – nevadí, ale aj dokonalý spôsob, ako ukázať svoje a spoznať aj partnerove temné stránky. Smelo do toho. Každý povie nejaký príbeh alebo historku zo svojho života a druhý musí uhádnuť, či je to pravda alebo lož. No a pozor, veľa napovedia aj historky nepravdivé. Pretože tie často driemu v mysli partnera ako jeho tajné temné sny. Hlavne v oblasti erotiky. Inšpirujte sa.

Hra zmyselných chutí
Ideálna hra aj v prípade, že si chcete vylepšiť náladu. Pripravte si niekoľko pohárikov a obľúbené alko aj nealko nápoje. Ponalievajte ich a partner so zaviazanými očami musí po ochutnávke uhádnuť, o čo ide. Verte, že aj keď si myslíte, že poznáte chuť nápojov, so zaviazanými očami to nebude tak jednoduché. Na druhej strane objavíte úplne nové zmyslové pôžitky.

Karaoke
Dnes už nie je problém nájsť si na Youtube pesničky na karaoke, pripojiť bluetooth reproduktor a zabavíte sa tak dobre ako niekde v čínskom bare. U nás karaoke nie sú tak rozšírené ako v Ázii, ale ak im prídete na chuť, pochopíte, čo na nich východná strana planéty tak zbožňuje.