Doma je super
Je to len klišé, že na rande musíte ísť niekam von, platiť drahú večeru alebo kultúrne zážitky. Skvelá forma randenia je domáca pohoda. Uvidíte, že s našimi pár nápadmi sa vám tak dokonale dostane pod kožu, že ani nebudete chcieť randiť inde.

 

Filmový večer
Kino je nedostupné a ktovie, kedy sa jeho brány opäť otvoria. No filmový večer vo dvojici je super zážitok. Vyberte filmy podľa spoločného gusta, nejaké komédie, drámy aj niečo mysteriózne. Pár filmov, deka a varené víno. Rande, ktoré vás utuží, to si môžete byť istí.

Spoločné varenie
Nakúpte suroviny a dajte sa spolu do varenia. Super zážitok, pri ktorom môžete počúvať hudbu, popíjať víno a výsledkom bude spoločne navarená romantická večera. Skvelé jedlo padne vhod a pritom budete spolu ako dvaja ľudia, ktorí nebudú šetriť ani úsmevmi. Pretože tak okorenené jedlo chutí najviac.

Hrajte karty
Dnes už túto zábavku vytláčajú hry v mobile, ale vráťte sa ku klasickej offline verzii kariet. Popri nich sa skvele porozprávate, zdravo si zasúťažíte a ak sa nálada uvoľní, môžete si zahrať aj hazardné hry napríklad o šaty. Super zábava aj rande dokopy. A dovoliť by ste si ho nemohli nikde inde, len v domácom prostredí.

Domáce kúpele
Rande vo vani? Prečo nie. Správny muž ho vie dokonale zrežírovať. Muzika, sviečky, soľ, vonné oleje a masáž nôh. Pritom stačí mať vaňu, do ktorej sa  vojdete obaja. Toto rande bude nielen netradičné, horúce, príjemné, ale budete aj nahí. Potom je z takého rande ťažko už odísť inam ako do postele. A príjemný sex je predsa super bodkou za každým randením.

Pozrite si erotiku
Ak ste s partnerkou obaja eroticky založení, tak za super rande môžete poňať aj erotický alebo porno film. Nielenže to podnieti vašu fantáziu, ale vďaka tomu, čo uvidíte, sa môžete inšpirovať aj k vašim spoločným hrám. Veď prečo by ste mali len pozerať, keď si môžete mnoho vecí aj vyskúšať?

Dajte si online cvičenie
Cvičenie prehlbuje vzťahy a vytvára endorfíny. Ak nemôžete spolu do fitka, nevadí. Zapnite si mobil, alebo obrazovku monitora a nájdite si hodinku online cvičenia. Spoločne si zacvičíte, zabavíte sa a potom šup do sprchy. Po vydarenom rande spoločne.