Neprichádzajte o penis

Penis najintenzívnejšie rastie v období dospievania a jeho vývin sa prakticky končí okolo hranice dospelosti. Avšak je to len zdanie, pretože jeho veľkosť do veľkej miery súvisí aj s jeho kondíciou. Napríklad v čase po tridsiatke, keď mužom začína klesať testosterón a rásť brucho sa často stáva, že penis začne upadať a zmenšovať sa. Môže za to „erózia“ tkaniva. No sú triky, ako penis prinútiť namiesto stagnácie k rastu.

V kondícii vďaka pumpičke

Neverte žiadnym liekom ani injekciám. Tie vám akurát poškodia zdravie. Existuje však jedna technika, ktorá dokáže prinútiť penis k rastu a hlavne zabráni scvrkávaniu. To je pumpička, ktorá pravidelne plní krvou toporivé telieska a tie ostanú dlhšie v kondícii. Dokonca sa časom môžu omnoho viac naplniť krvou a váš penis tak bude omnoho väčší . Najmä pri súloži a dobrom vzrušení.

Zdravé vitamíny

Celá veľkosť penisu pri erekcii je závislá na tom, koľko krvi je schopný poňať. No a preto ak chcete byť o niečo väčší, stavte na vitamíny a jedlá, ktoré podporia prekrvenie v panvovej oblasti. Jedným z nich je čili. Už asi viete, prečo sa hovorí, že poriadni chlapi milujú pálivé.

Druhým podporným a zdravým prostriedkom erekcie je horčík. Rozširuje cievy, zlepšuje prekrvenie ale súčasne znižuje tlak, takže erekcia sa dostaví na počkanie a dlhodobo.

Selén – tento prvok podporuje dobrú kondíciu svalov, nervov a tým aj toporivých teliesok. Dostatok selénu je základom, aby vám to tam dole dobre prúdilo.

Kotvičník – prírodný stimulant testosterónu. To je niečo, čo potrebujete na to, aby ste penis dostali do akcie a vydržal tvrdý naozaj dlho. Navyše vďaka nemu budete mať viac chuti na sex aj dobrú postavu.

Dobrá hygiena

Umývať si penis je každodenný základ. ale skúste si ho vyholiť. Je to jedna z najlepších možností, ako môžete opticky pomôcť svojmu penisu zahviezdiť. Nič nie je tak veľké, ak je do jednej tretiny skryté pod nánosom ochlpenia. Stačí ho oholiť a vaša partnerka až zhíkne, či sa vôbec do nej zmestíte.