MENU
Menu

Sex a flirt Definitívny zoznam: 5 vecí, ktoré určite nehovoriť pri rozchode

Raz v živote vás to čaká. A možno aj viackrát. Tej, ktorú ste milovali, budete musieť povedať, že už s ňou nechcete mať prakticky nič spoločné. No aj takéto nepríjemné veci môže chlap vyriešiť ako džentlmen a nie ako grobian.

Definitívny zoznam: 5 vecí, ktoré určite nehovoriť pri rozchode
Budeš v poriadku?
Také to falošné staranie sa o jej bezpečie je vrcholom nevkusu. Po prvé ju kopete do zadku a po druhé sa pýtate, či to nebolí. Áno, bude v poriadku. Skôr či neskôr. A aj keby nebola, rozhodne vám to nezavesí na nos. Zároveň jej tým ešte aj dávate na známosť, akoby bez vás nebola kompletná. Preto radšej nehovorte nič, než by ste sa mali spýtať podobnú hlúposť.

FOTO: Celebritné páry, ktorým manželstvo im nevydržalo ani rok

Nájdeš si lepšieho ako som ja
No jasné, lenže ona to vidí inak. A ak nemáte rovno aj číslo, adresu a záujem niekoho lepšieho od vás, tak si túto vetu odpustite. Žena pri rozchode na rozdiel od chlapa nemá túžbu preskočiť hneď do ďalšieho náručia. Navyše týmto tvrdením hovoríte mnohé o sebe. Že už možno tušíte, kde je pre vás nejaká lepšia od nej, a to ju ešte viac raní.

Ste v toxickom vzťahu? Zistite, či je načase zutekať

Môžeme ostať kamaráti
Zabité. Je to klinec do rakvy aj tomu, že sa na ulici ešte niekedy pozdravíte. Pretože z kamarátov sa môžu stať milenci, ale z milencov kamaráti nikdy. Preto je lepšie nechať mileneckú aférku na pokoji a nájsť si radšej iné kamarátky. Nikomu to nevyjde, tak si nedávajte falošné plány.

Veľa šťastia
Je to nemiestne. Prečo? Pretože rozchod nie je šťastný okamih. A hoci po búrke vyjde slnko a možno to myslíte aj úprimne, želanie šťastia nie je skutočne to pravé slovné spojenie. Používa sa totiž pri gratuláciách a pri rozchode bývalke naozaj nie je k čomu blahoželať.

Ako naložiť s jej vecami po rozchode?

Je mi to ľúto
Je trochu slaboduché robiť niečo, čo ľutujete, nie? Ak niečo ľutujete, tak to nerobte. A keďže sa práve rozchádzate, zrejme to ani trochu neľutujete, takže neklamte ešte aj na rozlúčku. Je omnoho prijateľnejšie povedať, že jej ďakujete, alebo radšej nepovedať vôbec nič. Po tom, ako vyslovíte, že je koniec, je vhodnejšie si zamávať, usmiať sa a odísť. Bez veľkých rečí, ktoré sú aj tak každému na príťaž a trápne.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
24.2. 2019 18:00
Diskusia