MENU
Menu
Cvičenie.

Sex a flirt Cviky, ktoré z vás spravia sexuálneho guru. Poznáte ich?

Kvalitným milencom sa muž nerodí, ale stáva. A to bez ohľadu na výbavu, ktorú dostane. Dobre, je nutné mať trochu talentu, ale ten nie je všetkým. Ak chcete byť žiadaným milencom, denne cvičte zostavu, ktorá vám dodá nielen sexy telo, ale aj povesť muža, ktorý ženy privedie na samý vrchol blaha.

Plank
Aktivuje svaly práve v okolí penisu. Potrebujete panvu držať hore, čo si vyžaduje zapojiť špecifické svaly okolo lona, ktoré využijete aj v akcii, keď budete s partnerkou. Plank pomôže aj celkovému vylepšeniu telesnej kondície. Vďaka nemu si nebudete musieť na partnerku ľahnúť, pretože prestanete v polovici akcie vládať.

Drepy
Výborné sú tie naširoko a nielen s vlastnou váhou, ale napríklad aj s činkou. Posilníte stehenné svaly a na nohy sa budete môcť viac spoľahnúť. Pretože nielen misionár je vhodnou polohou. So silnými nohami dokážete ženu vynikajúco pomilovať postojačky, opretú o strom, o kapotu auta, skrátka kdekoľvek. Pretože dobý milenec nepotrebuje len posteľ, aby si s partnerkou dokonale užil.

Kladivový zdvih
Buduje silné ruky a bicepsy. Pekné ruky sú pre každú ženu afrodiziakom a nikdy sa nestanete dobým milencom, ak ženu nezdvihnete a nepoložíte si ju na posteľ. Táto ľahká dominancia ženu skutočne vzrušuje. Samozrejme aj rôzne polohy s uchopením ženy pre vás budú absolútne ľahko zvládnuteľné a nepôjdete pri nich z posledného. Ešte vám ostane aj dosť erekcie do akcie.

Švihy s kettlebellom
Veľmi dôležitý cvik. Pretože v tomto memente zapájate panvu a brucho v kyvadlovom pohybe. Áno, presne to je ten pohyb, ktorý vykonávate aj pri prirážaní. No a nie je nič horšie, ako keď prestanete s rozprúdeným milovaním, spomalíte a zmeníte polohu v momente, keď je žene najlepšie, pretože vám vypovedia svaly.

Behajte
Kardio minimálne trikrát do týždňa. Prečo? Pretože aj sex je kardio a sexuálny guru vydrží súložiť hodiny a nevyzerá po prvom kole zničený, akoby práve dobehol maratón. Kardio má zároveň ešte jeden úžasný benefit. Znižuje krvný tlak a udržiava kardiovaskulárny systém v kondícii. Ten je základom výdrže aj erekcie. Pretože ak tá zlyhá,  celé snaženie je úplne zbytočné.