MENU
Menu
zdroj: Profimedia.sk
Po sexe zaspáva viac mužov ako žien.

Sex a flirt Cviky, ktoré vám pomôžu, ak už v posteli nevládzete

Uspokojiť ženu si vyžaduje nielen zvoliť správnu techniku a milostný štýl. Dôležité je často zaťať zuby a vydržať. Lenže nevydržíte, ak nebudete okrem erekcie kultivovať aj telo.

Tvrdý penis totiž bude nanič ak s ním nebudete vládať partnerku uspokojiť. takže ráno cvičiť, aby ste večer boli pripravený podať výkony.

Superman
Cvik, ktorý vám dá poriadne zabrať, ale svoje pomenovanie nemá len náhodou. Stačí si ho každé ráno zacvičiť a večer vás za supermana bude považovať aj partnerka. Budete potrebovať jedinú drobnosť. Posilňovacie koliesko. Kúpite ho v každom športovom obchode. Potom už len na kolená, ruky pred seba ako superman a letieť k zemi.  Pomocou brušných svalov sa vrátite nazad na štyri. Verte, že najprv dáte možno len pár návratov. Čím viac ich budete dávať, o to lepšie výkony podáte  v posteli. Plus je koliesko super skratka k tehličkám na bruchu.

Plank
Extrémne dôležité cvik pre sexuálnu výdrž. Ide o základný ranný cvik každého schopného milenca. Okrem toho, že bude udržiavať vaše telo v kondícii, vďaka stiahnutiu svalov okolo penisu si pomaly ale isto zlepšíte aj erekciu. Veľmi dôležitý cvik však práve pre spevnenie brucha, torza tela, ale aj ramien a rúk. Čo bude rozhodujúce pri misionárovi. Počítajte totiž s priamou úmerou. Čím dlhšie udržíte telo v dokonalom planku, tým dlhšie udržíte správnu rytmiku aj v misionárovi.

Drepy
Poviete si načo? No predsa na to, aby ste nemuseli pri sexe len ležať. Drepy z vás spravia muža, ktorá ustojí aj situáciu, keď si to bude partnerka žiadať napríklad na turistike, v lese, opretá o stenu alebo na kuchynskej linke. Nezabúdajte, že budete musieť stáť, byť oporou a ešte kontrolovať aj pohyb vpred a vzad. Preto sú pevné nohy a zadok základom. Drepy vás posunú na úplne iný level a vy nebudete mať strach, že vám dôjdu sily pred vyvrcholením. Okrem toho ženy si potrpia na pekný a pevný mužský zadok, ktorý budú rady stískať v dlaniach.

Bicykel
Nie ten klasický, ale ten, ktorý zvládnete aj doma na podlahe. Ľahnete si na chrbát, zdvihnete nohy nad zem v pravom uhle a striedavo ich vystierate nad zem. Na to, aby cvik fungoval a posilnil vašu schopnosť vydržať dlhšie, potrebujete mať kríže prilepené na zem a nezakláňať na zemi hlavu. Precvičíte kompletne celé brucho aj svaly intímnej oblasti. Budete tak schopný podávať kvalitný, pomalý, ale aj rýchly a živočíšny výkon presne tak dlho, ako si to bude partnerka žiadať. A to za tých pár minút na chrbte stojí.