MENU
Menu
a

Sex a flirt O čom snívajú ženy v posteli? Nazrite im s nami do hlavy

Pohľad do ženskej hlavy môže byť zaujímavejší ako pod sukňu. Myslenie totiž naznačí, akým smerom sa uberať pod jej nohavičkami. Ak zvolíte tento smer, budete milencom jej snov. Ak budete postupovať opačne, bude vás mať iba za sexuchtivého amatéra. Radšej sa teda priučte a potom s istotou do akcie.

Všetko je to v hlave
Ženy často tvrdia, že fyzická krásna nie je pre ne tou najpodstatnejšie. Justina Lehmillerová, výskumná pracovníčka v Kinsey inštitúte potvrdzuje, že to je pravda. Na to, aby boli v posteli spokojné, nepotrebujú, aby im chlap robil večer erotické prehliadky a masíroval si buchtičky na bruchu. Preto vás nemusí trápiť, že nemôžete chodiť do fitka. Uspokojenie ženy sa totiž začína a končí v jej mysli. Uchopte jej predstavy a pomilujete ju ako boh aj s pár kilami nadváhy.

Zviazať, opľuť, ponížiť
Trojkombinácia ako vystrihnutá z balíčka predsavzatí násilného maniaka. Pritom toto je trojčlenka, s ktorou 96 percent žien počíta, že jej spravíte v posteli. Áno, aj tá vaša nežná romantička, čo má ešte aj nohavičky ružové. Samozrejme bez modrín a prehnaného násilia. Ale ak ste hoc aj informatik, pacifista a vegán, občas bude potrebné, aby ste v sebe prebudili zlého chlapca. Najlepšie hry sú na dominanciu partnera, ale baby baví aj výmena úloh. Keď ona bude v podpätkoch a vy jej budete poddane lízať nohy. Už teda viete, prečo vás odmieta, ak to stále hráte na romantika.

Choďte von
Nechceme vás nabádať, aby ste chodili medzi ľudí. Ale ak s partnerkou vyrazíte do prírody, do lesa, kamsi za mesto, je to v poriadku. Nielenže prídete na erotické myšlienky, ale máte minimálnu šancu, že niekoho stretnete. Prečo tento nápad? Pretože teploty vonku stúpajú a takmer 40 percent žien sníva o tom, že ich vezmete von. Teda nie na romantickú veru, nie do spálne, nie na internátnu izbu, nie do svojej izby. Ale do lesíka, na lúku, kamsi na priestranstvo. Predsa len, sex je pud daný od prírody a v prírode sa aj excelentne realizuje.

Fetiš
Skvelé vylepšenie sexu nielen pre nás mužov, ale aj pre ženy. 36 percent žien podľa Kinseyho inštitútu sníva o sexuálnych predmetoch. Pritom pozor. Pančuchy, podpätky a korzety nie sú len fetiše pre mužov. Mnoho žien sa práve v nich cíti naozaj sexy. Rady si ich dajú a ešte radšej sú, ak im ich dáte vy. Premýšľate nad darčekom k meninám, či narodeninám? Môže byť aj takto príjemne erotický. Užijete si to obaja.

Pozorovanie druhých
Takmer polovica žien fantazíruje o sexe s pohľadom na inú rozvášnenú dvojicu. Aj keď majú teraz swingers kluby sanitárnu odstávku, skúste to podomácky. Pustiť si porno vo dvojici nemusí byť vôbec zlý nápad. Vyberte niečo podľa polovičky. Aj keď bude tvrdiť, že ona to nemusí, na konci filmu budete obaja víťazi.