Žena mnohých tvári, do koča aj do voza, presne taká, čo vám bude v posteli hovoriť pane, ale keď dostane chuť, tak vás utlčie bičíkom ak neposlušné žriebä. Switch je jednoducho žena, od ktorej neviete, čo čakať.

Fantázia, ktorej sa medze nekladú

Nežný, romantický a sladký, tak sa prezentuje ideálny sex. No je to však tak nudné, akoby ste mali celý život jedávať iba sladké raňajky. Niekedy vám poriadne nakopne deň praženica so slaninou a štipkou čili. A tak je to aj v posteli. Justin Lehmiller, výskumný pracovník na Kinseyho inštitúte, uvádza, že približne 93 percent mužov a 96 percent žien už fantazírovalo o BDSM. Aj preto, že mnoho žien sa na tento svet rodí ako switch.

Majú chuť byť drsnými aj nežnými

BDSM nie je o bolesti pri sexe. Je to o dominancii a podriadení sa. O dvoch stranách jednej atraktívnej sexuálnej skúsenosti. Obvykle sú to hlavne ženy, ktoré majú jeden večer chuť byť v postavení ľahkej ženy, submisívnej partnerky, ktorá splní vaše špinavé želania. No len čo skončíte, už sa teší na pokračovanie, kde vás poriadne vytrestá. Nielen za to, že ste zasa po sebe neodložili zo stola špinavé riady. Ale aj pre potešenie. Pretože, nech vám akokoľvek nadáva, stále vás má rada. A presne o tom je switch. Žena, ktoré vie byť dominou aj dokonalou subinkou.

Správne „prepnutá“

Netreba si tajiť, že switch baby sú v kurze jednoducho najviac. Sú to tie, ktoré vedia prepínať do úlohy dominy aj submisívnej podľa nálady a často aj želania partnera. Vedia si užiť obe roviny s náležitou rozkošou. A mužovi to prirodzene robí dobre. Podriadiť si ženu je sexy, ale na druhej strane je poriadne rajcovné, ak vieme byť v jej opratách. Ak chcete ženu, ktorá vám ráno poslušne pripraví raňajky a bude z toho vzrušená, pričom vás večer chytí pod krk a vy zistíte, že má vlhké nohavičky, milujete switch.

Začnite opatrne

Byť switch nie je vlastnosť, ktorou sa vám žena pochváli na prvom rande. Mnohé ani nevedia, že majú v sebe takéto nadanie. Ako preto odlepiť škrupinu cudnosti a prebudiť v nej bohyňu? Začnite opatrne. Navrhnite nevinnú hru, kde ona bude šéfkou. Skúste to nežne so sviečkami a romantikou a potom napríklad aj malou lekciou s horúcim voskom. Rýchlo uvidíte, či ju to baví. Buďte raz ten, kto je aktívny a potom ten, čo sa podrobí jej želaniam. Skúšajte opatrne a uvidíte, že možno raz príde aj na putá a remene.