MENU
Menu

Sex a flirt Čo si ženy najradšej vkladajú "tam dolu"?

Vagína ženy je tajomná a lákavá práve pre jej vysoký stupeň utajenia. Hoci už od základnej školy chceme na ňu nazrieť aspoň zrkadielkom, je to posledné, čo mám žena na sebe obvykle ukáže. A rozhodne neprezradí všetky jej tajomstvá. Preto to môže byť miesto, ktoré chlapa nikdy neprestane fascinovať. Poďte sa nami na prieskum do jej hlbín.

Čo si ženy najradšej vkladajú
Prsty
Sú to prvé, čo skončí v ženskej vagíne. Ešte skôr ako ktorákoľvek hračka, či penis chalana sú prsty úvodným návštevníkom a ako sa hovorí, na prvú lásku sa nezabúda. Prsty preto ostávajú prvým a často aj najobľúbenejším nástrojom, ktorý si baby vpustia medzi nohy.

Mýty o vagínach, ktorým muž nesmie veriť

Sú praktické, vždy k dispozícii a vedia byť veľmi ohybné a zároveň nenápadné na toalete, alebo pod perinou. Je to síce zlá správa pre nás mužov, ale vlastné prsty si ženy vkladajú do tela omnoho častejšie ako náš nástroj.

Venušine guľôčky
Ak ste o nich jakživ nepočuli, tak máte podstatné medzery o ženskom pohlavnom živote. Venušine guľôčky sú ako stvorené na celodennú spoločnosť dám. Preto obvykle dokážu aj dlhé porady znášať lepšie ako my muži. Stačí im len pár pohybov a už im je dobre. Dokážu ženu nenápadne dráždiť a stimulovať počas celého dňa. Ak stretnete extra milú, nežnú a usmiatu ženu, možno za tým nie je pekné počasie. Tie smutné, otrávené a nervózne, večne nadávajúce majú v nohavičkách len prázdno.

Zelenina
Varenie je častá ženská úloha a práve preto mnoho kuchárok prepadne chuť aj pri šúpaní mrkvy, či uhorky. Dokonalý tvar a predsa ide o niečo živšie ako kus umelej hmoty. Opláchnuté v horúcej vode sú zbavené škodlivým a príjemne zohriate. To sa potom varí nedeľná slepačia polievka so skutočným elánom. Tie najšikovnejšie použitú zeleninu už rozhodne nevyhadzujú. Možno sa počuli, že dobrá kuchárka svoje recepty nikdy neprezradí. Už tušíte prečo?

Penis
Je síce na konci záujmu, ale buďme radi že je vôbec tu. Mnoho žien penis ako orgán až tak nepriťahuje. Teda ak nie je práve vo vztýčenom stave. Ak je však erekcia na správnom mieste, baby prirodzene túžia mať tú horúčosť hlboko vo vnútri. Páčia sa im penisy a vzrušujú ich samé od seba. Preto niekedy dokážu prehliadnuť aj škaredú tvár a neforemné telo nositeľa. Už preto viete, čo drží pekné baby pri škaredých chalanoch? Nemusí to byť len peňaženka, ale aj to, čo si z neho rady vkladajú do seba.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
4.2. 2017 6:00
Diskusia