Čistý a voňavý

Nie je nič horšie ako sa pochváliť penisom, ktorý má už za sebou celý deň v trenírkach. V takomto prípade si partnerka všimne a prirodzene aj zacíti, že to, čo chcete predviesť, jej práve nevonia. Preto ak chcete spraviť dojem intimitou, tak rozhodne nechoďte do spálne ešte pred večernou hygienou. To je vec, ktorá rozhodne žiadnu ženu nepoteší.

Bez úpravy

Ochlpenie prirodzene patrí k mužovi. Aj na tvári, na nohách, ale na ohanbí? Tak tam už moderné ženy čakajú aj moderný prístup.  Tým je ak nie plná epilácia, tak minimálne úprava ochlpenia. Aj to je súčasť penisu. A pozor, ak chcete, aby vaša pýcha pôsobila „pyšnejšie a majestátnejšie“, tak je na mieste, aby ste mali ochlpenie oholené. Zabijete tým dve muchy jednou ranou. Váš penis bude skutočne pôsobiť lákavejšie a aj opticky väčšie.


Ako sa „starať“ o kamarátku s výhodami, aby vám ostala čo najdlhšie?

Milujú erekciu

Ak si spravíte prieskum v záujme žien, tak pochopíte, že ak ženu niečo vzruší, tak je to práve vzrušený chlap. Ak budete len tak chodiť bez trenírok a medzi nohami sa vám bude všetko hompáľať, tak to nie je pekný ani vzrušujúci pohľad a partnerku tak na nočnú zábavu určite nenavnadíte.

Fotky nie sú sexi

Množstvo mužov má vo svojom mobile viac fotiek penisu ako vlastnej tváre. Ale pozor, toto rozhodne nie je cesta, ktorá je pre ženy atraktívna. Sú síce chvíle, keď ženy takáto fotka poteší, ale musí byť žiadaná a doslova vypýtaná, napríklad k erotickej stimulácii. Ak pošlete nevyžiadané foto vášho penisu, tak si môžete byť istý, že sa jej tvár zvraští to nemilého výrazu.

Keď masturbujete

Veľmi atraktívny pohľad pre každú ženu je, ak sa pustíte do vlastného uspokojovania pred nimi. Ale samozrejme naživo, žiadne video. Skúste sa takto v rámci intímnych hier s partnerkou zahrať a máte vyhraté. Priazeň, vzrušenie aj záujem bude na vašej strane. Naopak, žiadnu ženu neteší, ak jej vložíte do rúk, alebo nebodaj úst, nestoporený úd a budete čakať, aby vám ho vzkriesila k životu. Toto ženy skutočne nemusia a vôbec ich penis v takomto stave nerajcuje.