Tajné a anonymné priznania žien sú najzaujímavejšie, pretože vďaka nim sa aj my chlapi máme možnosť dozvedieť, čo by si ženy želali. Sú asi od prírody hanblivé, pretože partnerovi málokedy povedia do očí ich sny a túžby. A to je škoda. Ešteže vám ich šepneme, aby ste dnes večer boli v posteli za kráľa.

Čo ženy chcú, aby im muži robili viac v posteli
Oholiť
Ženy milujú bozky na líca, krk, uši, po tele aj na dekolt. Na toto nikdy nezabudnite, ak ju chcete pripraviť na dobré milovanie, ktoré si užije aj ona nielen vy. Ale pozor, ak chcete byť naozaj precízni, tak bradu ohoľte ešte pred tým, ako si k jej jemnej pokožke priložíte tvár. Žiadna žena sa nechce po pár minútach láskania cítiť zošmirgľovaná zhora aj zdola.

Užite si sex v stane naplno: Naozaj sa to dá

Použite nežné slová
Nie je nič krajšie, ako keď pre partnerku budete omnoho viac ako len tým, kto sa jej dotýka. Žena miluje, ak sa je popri dotykoch a milovaní dotknete aj ušných bubienkov príjemnými vyznaniami lásky, sladkými slovami, ak si jednoducho dáte vedieť, že sa milujete a to nielen telesne.

FOTO: 25 sexy dôkazov, že podprsenky sú úplne zbytočné

Dajte do toho zvuk
Jasné, že nám sa páči, keď žena stoná tak, že nám ju závidí aj sused, alebo aj viacerí. Ale o čom sa príliš nehovorilo je fakt, aj ženy majú rady, ak nie ste ticho ako vypnuté rádio. Dajte do toho zvuk, dajte do toho emócie, pokojne vzdychnite, alebo aj vykríknite. Aj ženy majú rady, ak nie ste počas sexu ako ryba. Novinka? Tí, čo rozumejú ženám im dajú veľmi rýchlo najavo, že sa im to s nimi páči.

Problémy s erekciou? Máme pre vás 4 tipy, ako ju dať do poriadku

Komentujete, čo s vami robí
Popri vyznaniach a vzdychoch ženy chcú v posteli ešte jednu dôležitú vec, o ktorej hovorí aj lekár Justin Lehmiller. Vyjadrite, čo s vami robí ich telo. To znamená pokojne ich pochváľte v tom, ako veľmi vám robí dobre ich dotyk, aké majú skvelé nohy, pokožku, alebo aj intímne miesta, ako vám partnerka chutí. Nedržte jazyk za zubami ani mimo bozkov. Pre ženy je toto čerešnička na torte kvalitnému milovaniu. A vtedy niekedy ani nerozhoduje, akú použijete polohu, ale vyznanie im privodí orgazmus rýchlejšie ako extra špeciálne chvaty.